Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2017-10-25 в 23:18:47 | Спостерігач

  Я спорбував це читати...

 2. 1. Авторе, ги, де ви бачили 500-літні замки на Київщині? surprised А ну так, звісно, це ж фантастика! smile

  2. Замок за 100 км від житла? Навіщо він? Феодали буду вали замки, щоб контролювати навколишні селі з кріпосними, або важливі транспортні шляхи. Точніше, одне й друге одразу.

  3. Чомусь в мене таке враження, що автору не вистачало слів на описи ("дуже старий, хоч і виглядає непогано", "погано закінчили" - конкретика де? Чи то мала бути така "загадкова недосказаність"? smile )

  4. Як на мене забагато непотрібної "розцяцькованості" у мові. Якись штамповані метафори, обороти інші "красивості". Але слів багато, а сказано мало. Так і хочеться скоротити всі ці описи в очікуванні - ну коли вже автор перейде до ДІЇ?!

  5. Схоже, автор намагався створити атмосферу, але саме через це багатослів'я вона й втрачається. Я б міг порекомендувати авторові спробувати створити атмосферу оповідання якимось іншими - білш лаконічними словесно, але більш образними прийомами. Не треба писати від імені ГГ "І тоді я остаточно втратив глузд" (бо людина, що дійно втратила глузд НЕ ЗДАТНА таке подумати). Не треба писати "я різко розвернувся, щоб поглянути смерті в обличчя". Це із самої ситуації читач мне ВЖЕ розуміти і очікувати, що розвертаючись, ГГ побачить власну смерть!snake А тут атмосфера жаху НЕ створюється, а переказується - і від того стає скоріш смішно ніж страшно smile

  6. Для "розпеченого кошмаром розуму" ГГ опис подій йде аж занадто гладенько та послідовно. Я б чекав якогось більш рваного викладу подій та опису деталей.

  7. Логіка подій також шкутильгає. Спочатку ГГ стикається з кошмаром, а потім чомусь залишається, щоб пережити його ще раз. Мотіви цього вчинку так і лишилися для мене незрозумілі.

  Резюме: написано занадто гладенько і багатослівно, але суть якась наївна, як на мене.

 3. 2017-10-29 в 18:27:46 | Лео_Лео

  Ну, гарно. Але що це за фінал? Персонажа таки автор вирішив згодувати потворі?

  Не комільфо, не комільфо, авторе. Ви кровожерливий smile)))))

  Мені сподобалося. Гарний художній текст. Але кінець - не про що. Що за потвора? Що він дізнається? Загине чи ні ваш герой?

  За це вам бал не дам: ви не розкрили ідею, яку давали скуштувати. Треба було тоді потворі вчепитися у горлянку - та й все, і кінець. Логічне завершення. А то взялися рятувати свого героя - ну, так рятуйте. Кинули його перед валізою...

  Я в обуреному душевному стані.

  Але дякую. Писати вмієте, це правда.

 4. Непогана така легенда з елементами жаху, дещо перебір з описами інколи описи не дуже зрозумілі. Ви так старалися нагнати атмосферу, що перестаралися і майже зруйнували її. Ну і так фінальне рішення героя дивне, вам треба було його в процесі якось підготувати. Там не знаю, ГГ занадто дурний, або занадто сміливий, або просто екстримал. Або круто, якби він не відчував страху. Ви б лякали читача, не через відчуття ГГ а напряму. Тоді й фінальний твіст став би зрозумілим.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)