Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Ваш твір суперечить головній моралі жанру фантастики: "Per aspera ad astra" - "Крізь терни до зірок"! До зірок!!!excaim

  Ваші Вищі Сили насправді негуманні демонічні істоти, які паразитують на розумних расах Всесвіту. Які залякують їх, позбавляють свободи волі, вимагають рабської покірності і знищують. От і Адама вони позбавили індивідуальності і залякали, перед тим знищивши головне дітище людської цивілізації і 50 чоловік дорослих і дітей. Земляни у Вас названі найгіршими у Всесвіті. А чому? Бо крізь терни до зірок? Бо змогли еволюціонувати від печерного життя до істот, які спромоглися вийти у відкритий Космос?

  А я от згадую, наприклад, Уельса чи фільм "Чужий" і позаземних істот звідти і думаю, що ми - люди - не найгірші. А ще думаю, що Ви ж самі населили свій Усесвіт "величезною кількістю рас", тож, певно, є там місце потворам значно страшнішим від хомо сапієнсів. Тож ваші Вищі Істоти мають займатись не ліквідацією землян, які з високими ідеями у Космос, а саме хижаками Всесвіту.

  Ні, ця модель мислення мені геть не подобається. Якось вона суперечить моєму баченню організації життя у світобудові.smirk

  Словом, висновок.

  Перша частина твору не годиться. Друга - досить приємна і кольорова, сподобалась.

  Удачі на конкурсі!

 2. А мені сподобалося. Створено чудовий фантастичний світ. Навіть мораль присутня.

  Гадаю, що світ, де люди виступають у негативному світлі, досить реальний. Можливо, Вищі Істоти решту хижаків уже знищили і взялися нас. А от чи є в них на це право — вже інша історія.

  Успіху.

 3. Хороший твір. Сподобалася тема з образами, які ми не можемо уявити, тому уявляємо найближче, що на них схоже. Сюжет теж цікавий. А от папуаси описані трохи плоско, без загадки.

 4. Такая безвихідь. Коли такі твори читаєш, хочеться одразу у вікно, шоб не мучитись.

  Навіть якщо у всесвіті все влаштоване саме так, я краще буду жити зі своєю наївною ілюзією вибору.

  А написано добре.

 5. Не знаю, мені насправді перша половина пішла краще ніж друга.

  Тим не менше, під кінець гарно би вписалася хоча б спроба організувати повстання проти самозваних "вищих сил".

  Тим більше, що не такі вони й круті. Були б справді всесильними, не робили б "зіпсованих рас".

  Стільки розмов про "волю", а потім покірно опустимо очі, і "не літайте до зірок, там бяка". Негативна селекція якась виходить.

  Хоча, якщо за мету ставиться саме біблейний контекст, то тут так, смирення - ключ до спасіння. Твір тоді римується з елегією "Убивай космонавтів" християнських рокерів "Ансамбль Христа Спасителя" і працює в цьому сенсі на 100%.

  Щасти!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)