Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. голомАзий - це який?grin

  Читабельно. Як на мене, фантастики малувато, а моралі забагато, як для фантастичного оповідання.

 2. Біс?! Справді? В одному оповіданні пишуть про "мерзенного карлика", в іншому антагоніста називають Біс. Мартіна на вас немає!

  Якщо ж серйозно, то оповідання невиправдано простеньке. Прийшов поганий, прийшов хороший, переміг поганого.

  Чесно скажу погані діалоги. Дуже штучні. Люди так не говорять.

  І ще це слово "ґевал". Вперше в житті його поччув (прочитав), довелось навіть гуглити. Не думаю, що варто вживати настількі рідковживані слова (напевно, тут мені багато хто заперечить).

  Тепер про хороше. Є світ. Я відчув атмосферність постапокаліптичної України. Великі камяні літери на вїзді в місто. Пересихають джерела. Десь далеко море, де жити стало зовсім нестерпно. І антагоніст їзде на корові - круто, дуже курто. Світ чудовий і він справді відчувається. Але для такого світу потрібен кращий сюжет.

  Тим більше у вас вже є цікавий головний герой. Качок-добряк. Мені він нагадав Логена. Тому радив би почитати Аберкромбі, щоб зрозуміти, як можна "обігрувати" таких персонажів.

  А читається, як вже казали легко. Тому підсумовуючи світ є, стиль є (описів, але не діалогів), головний герой є. Значить і перспективи є.

  Успіхів.

 3. Дякую за відгуки.

  Хотілося б їх більше smile

  Знаю причину, сам винен, назва банальна.

 4. - діалоги; банальний сюжет; корова?) невідповідності (варвар не знають слова, а ніндзя чули)

  + атмосферність;

 5. 2014-10-18 в 05:29:41 | Альтаїрченко

  Що сказати? Недалеке майбутнє прописано релістично. Як сказав би Станіславський - "Вірю!") Сподобався прикол з назвою села.

  Але все ж таки чогось не вистачає. Мабуть, динамічного сюжету. І справді, як вже казали вище: "прийшов поганий - захопив. прийшов добрий - звільнив".

  Не буду домахуватись до деталей - як герой (майже неозброєний) переміг автоматника і сому цього не змогли зробити мешканці. Припустимо, що були причини.

  Також не буду питати, як кастрація зробила ДНРівця цілком безпечним: імхо, цього не достатньо. Хоча може герой зробив йому лоботомію? Тоді вірю smile

  Але інтрига, повторюся, мала б бути цікавішою. Тим більше, на фоні досить таки цікавого і добре прописаного світу.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)