Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Ну, черговий приклад того, як цікаву ідею псує величезна кількість помилок у тексті... :(

 2. Винен. Нажаль, не встиг вичитати оповідання перед відправкою. Що мене жодним чином, звичайно, не виправдовує. Треба краще розраховувати час.

 3. Вітаю, авторе! Оповідання вельми сподобалось. Люблю такі штуки, ще й зимовий сеттингsmile

  Але, на мою думку, варто було вигадати цікавішу назву.

  P.S. Ім’я "Цинь" має якесь особливе значення?

 4. Радий, що прийшлось до вподоби)

  Щодо назви - візьму до уваги. Подумаю, над більш влучним варіантом вже поза конкурсом.

  Щодо імені - то особливе значення воно має хіба для мене) а так... радше прізвисько, яке в якійсь мірі також характеризує персонажа)

 5. 2015-09-29 в 12:30:07 | Конструктор

  Ох, авторе...помилок....тьма тьмуща )) це просто капець....так, ви мали вичитати текст, але ж таку елементарщину як "руки" замість "ріки" та "зригнувся" замість "здригнувся" вже можна було виправити. Ще: у вас просто жах із часами в одному реченні. Зверніть на це увагу! Якщо у вас абзац розпочато в минулому часі, то і закінчіть його так само. А то у вас виходить "він йде в кіно, по дорозі зустрів друга, тому вони підуть разом". Так жахливо.

  Щодо сюжету і теми: зовсім не підходить. Де першовікривальні відчуття? Яка ідея твору? Що друзями не можна розкидатись? Якщо ви задумали Цинь (доречі це прізвисько, яке зовсім НЕ характеризую персонажа - хоч ви і відповіли на попередній комент, але не зрозуміло до чого таке ім'я) жінкою від початку, то так і треба було описувати, а не "якось вигядає незрозуміло по-дитячому і бла-бла". А то до моменту де вона виявилася чиєюсь сестрою - було враження що це гейська історія.

  І так - назва ніяка.

 6. Внутрішні почуття героїв занадто деталізовані, тоді як на нові світи оповідання не проливає достатньо світла.

 7. 2015-10-02 в 21:01:26 | Аноним

  Читати було цікаво. Початок затягнутий. Справді, більше б інфомації про нові світи.

 8. Оповідання "Весна" (російською мовою) було викладено на ресурс "Самвидав" 14 квітня 2013 року (http://samlib.ru/d/derkach_l_w/spring.shtml).

  Оповідання "Весна" (російською мовою) брало участь в конкурсі "Изгои и лидеры. Проблема выбора." (26.04.2014-03.05.2014) від РБЖ "Азимут" (http://rbg-azimut.com/contest/story.php?id=1966)

  Через порушення пунктів 2.2. і 2.4. Правил, оповідання "Весна" знімається з конкурсу "Незнані береги" Літературного об'єднання "Зоряна фортеця".

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)