Випуск новин

Випуск новин

Понеділок, 8 жовтня 2012 г.
Мітки:
Проглядів: 3128
Підписатися на комментарі по RSS

- Дорогі радіослухачі, ви налаштувалися на хвилю радіостанції "Астрал ФМ". Сьогодні 25 вересні 95 року з дня повернення магії. На початку години короткий випуск новин, потім у нас запланована бесіда з кандидатом магічних наук дійсним членом академії поза чуттєвого сприйняття Задерко Далібором Ладиславовичем.

Останні новини. Північні Пустощі надіслали офіційну ноту протесту, в якій стверджується, що наша Імперія, користуючись монопольним правом на використання магії, наслала на їх територію тривалі і рясні дощі. В офіційній відповіді було зазначено, що зовсім недавно рада старійшин Пустощів прохала Імперію погасити великі пожежі, які вирували на їх території. До того ж дим від пожеж доставляв незручність населенню північних областей Імперії. Нагадуємо радіослухачам, що Пустощі регулярно горять влітку ось уже сто років поспіль, а по осені їх регулярно затоплює. І весь цей час старійшини Пустощів стверджують, що у всьому винна наша Імперія.

Острівна Імперія Кіборгів надіслала нову партію своїх найсучасніших автомобілів. Після всебічного тестування експертами, нова розробка була визнана безперспективною для використання в Імперії Магії. У звіті експерти вказали, що телепортація через паралельні світи набагато швидша і зручніша.

Об'єднані Королівства запустили нову серію космічних апаратів для дослідження Сатурна. Їх чергове прохання телепортувати супутники безпосередньо на орбіту планети була відхилена: технарям залізяки, а магам весь світ.

Новини Імперії. У столиці відкрилася нова академія магії. Вступні іспити проводяться цілий рік. Бажаючим вступити потрібно буде пройти чарівний лабіринт, відбити масовану магічну атаку і зачарувати декана обраного факультету. Нагадуємо, що іспити можуть бути небезпечні для життя абітурієнта.

Партія регіональних демонів почала відкривати свої представництва на заході Імперії, де традиційно сильні позиції прихильників святої Юлії. Паладини ордена святої Юлії виступають категорично проти такої практики. У разі, якщо регіональні демони не зупиняться, вони обіцяють розпочати новий святий похід під гаслом "Юля в наших серцях". Нагадуємо нашим радіослухачам, що купола в'язниці, де покоїться прах святої Юлії, вже третій раз за останні десять років покривають золотом.

Верховна Рада Магів продовжила свої пленарні засідання дебатами з питання інтервенції чарівних русалок на наші землі.

Ось що було сказано з цього питання представником партії "Бджола-медуниця".

 

- Від імені нашої партії, від імені всіх бджіл, котрі зараз гудуть у вуликах, я висловлюю щирий протест проти експансії цих дивних створінь на наші землі. Якщо бджоли дають людям мед, то що дають простим людям ці істоти? І чи правомірно називати їх істотами? Якщо вони використовують людей в якості своїх аватар в цьому світі, то вони, скоріше за все, паразити. Вони паразитують на наївних людських уявленнях про добро і зло, на довічному прагненні людей до простого людського щастя. А ці три бажання! Чому саме три, а не п’ять чи десять? Чому? Ми на своєму засіданні не затверджували кількість виконуваних бажань. Тому я пропоную внести до підсумкової резолюції вимогу надати Верховній Раді письмове обгрунтування кількості бажань. І поки ми не затвердимо цю цифру, русалки повинні будуть тимчасово призупинити свою діяльність.

 

- Виступ представника партії регіональних демонів був більш категоричним.

 

- Наша партія і всі братки дуже схвильовані неконтрольованим поширенням серед простого люду цих самих чарівних створінь. Якщо всі приватні підприємці обзаведуться чарівними русалками, то хто буде платити нам гроші? За останній рік сума зібраних з лохів грошей зменшилась у порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже на тридцять відсотків. І ніякий магічний чи фізичний вплив на цих істот не можливий в принципі, бо на даний час ми майже зовсім не розуміємо з ким маємо справу. Магія цих створінь має незворотну силу і не може бути відмінена. Ми повинні визнати, що наші маги терплять повну поразку перед невідомими істотами. Тому я від імені всієї партії наполягаю у як скорішій забороні використання цих дивних створінь простим людом. Є набагато краща альтернатива. Достатньо впустити в кожен дім персонального, або іншими словами регіонального демона і всі проблеми буде вирішено в мить. Хочу нагадати, що ціни на персональних демонів в цьому році вже двічі було знижено і зараз вони навіть нижчі зі ціни на фей фірми “Юля і К”.

 

- Магістр білої магії паладин другого кола посвячення навів свої аргументи в цьому обговоренні.

 

- Від імені нашого ордену, який втілює волю святої Юлії в цьому світі, та від себе особисто я хочу висловити стурбованість цим нашестям. Замість того, щоб поклонятись святій Юлії, а за це отримувати її благословення та підтримку, люди почали масово шукати зустрічі з чарівними русалками. Як таке можливо? Наш орден, котрий возносить святу Юлію в якості головного божества планети, веде непримиренну боротьбу зі злом. А зло пустило корені у всі сфери життя Імперії. На радіо, на телебаченні, навіть у магічних шарах, скрізь реклама регіональних демонів. Що це таке? Куди дивиться антимонопольний комітет? Чому люди повинні звертатися за допомогою до сил зла? Чому вони відвертаються від того променя світла і надії, котрий їм несе вчення святої Юлії? Хай живе Імперія! Хай живе в людських серцях вчення святої Юлії! Світ переможе!

 

- Партія некромантів висловлює протест проти заборони її діяльності. Вона погрожує вивести на вулиці міст десятки тисяч живих мерців. Про це ми поговоримо більш докладно з гостем нашої студії після невеликої рекламної паузи.

 

- Вам набридли постійні капризи домашньої феї, ви хочете відчути в будинку справжню чоловічу руку, хочете дати кому-небудь в пику і отримати при цьому здачі - вибирайте домашніх демонів. Тільки перед виборами партія регіональних демонів робить десяти відсоткову знижку на фірмову продукцію. Вибери демона - відчуй одвічну силу зла.

 

- Отже в нашій студії Задерко Далібор Ладиславович. І перше питання нашому гостю: "Наскільки серйозно слід сприймати загрозу партії некромантів?"

 

- Добрий день, шановні радіослухачі. З приводу вашого питання можна сказати лише одне - вони блефують. Згідно теоретичним розробкам, проведеним нашою академією, неможливо одночасно підняти десятки тисяч мерців у всіх містах імперії. Максимально на що здатна ця партія - це підняти одноразово близько 50 тисяч ходячих трупів. Це приблизно по 10 тисяч трупів в основних містах Імперії. Невелика проблема. З упокоєнням даної кількості нежиті може впоратися навіть маг середньої руки. Так що сприймати погрози партії некромантів серйозно не має сенсу. Сподіваюся, що я відповів на ваше запитання?

 

- Так, але некроманти стверджують, що рішення Ради Магів не має юридичної сили.

 

- Маги самі по собі сіла. І кожне рішення Ради Магів звичайно може бути піддано критиці, але від цього нічого не зміниться. Згадайте той випадок, коли рада магів, тоді ще таємно, ввела заборону на польоти супутників Північних Пустощів. Адже в тому випадку некроманти не підкорилися прийнятим рішенням і продовжували освячувати ракети які запускались. І що? Що змінилося? Що вони могли змінити? Магія смерті безсильна перед магією життя. З часом, зрозумівши марність своїх спроб, Північні Пустищі згорнули свою космічну програму.

 

- Але ж заборону на діяльність партія некромантів отримала не просто так. За цим, напевно, стоять факти, які змусили прийняти таке рішення.

 

- Звичайно, протягом століть, коли магія була під забороною, некроманти знайшли лазівку в умах людей і вершили свої брудні ритуали під прикриттям нової релігії. Вони навіть вигадали новий символ для своєї віри: прибита до дерева мертва людина.

 

- Але ж це вже в минулому.

 

- Так, звичайно. Як тільки магія повернулася в цей світ, Рада Магів відразу ж заборонила цю релігію. Тільки от каменем спотикання залишилась та величезна кількість культових споруд, що належать некромантам. І ці споруди не пустували: майже в кожному місті некроманти таємно проводили ритуали, які так полюбилися людям. Але всякому терпінню є межа: згідно з рішенням Ради Магів культові споруди передаються у комунальну власність.

 

- Епохальне рішення. І ще одне запитання нашому гостю. У зв'язку з бурхливим обговоренням у Верховній Раді питання чарівних русалок не могли б ви нагадати нашим радіослухачам хронологію розвитку подій.

 

- Все почалося з стародавнього пророцтва. Як і всяке пророцтво воно було залишено на самому видному місці і, як завжди траплялося в таких випадках, на нього природньо ніхто не звернув уваги. Хіба міг хтось подумати, що події в казці про рибака і золоту рибку є пророчими? Всі думали, що це просто казка, а даремно. Почалася ця історія в той момент, коли дід Митрофан з села Великі Лопухи вирішив на старості років завести собі молоду дружину. Включив він, значить, свій комп'ютер і в глобальній мережі знайшов собі наречену з далеких Мальдівських островів. А та пані виявилася не промах: відразу витребувала з діда грошей нібито на прожиток, мовляв годують погано, роботи немає і все таке. Всі односельці йому так і сказали: "Куди ти старий хрич відправляєш гроші?" Це коли він перераховував свою пенсію через банк на Мальдіви. Вже потім вони зрозуміли, що дурнями опинилися якраз вони.

 

- Чому?

 

- Після того, як русалка виконала перше бажання діда, все чоловіче населення відправило всі свої заощадження на Мальдіви.

 

- Чому?

 

- Ось і вони задалися потім таким питанням: "Навіщо?"

 

- А яке було перше бажання діда?

 

- Перше бажання? Хм. На наступну ніч після перерахування грошей русалка явилася уві сні дідові і попросила загадати три бажання.

 

- І що дід вибрав?

 

- Першим бажанням діда був гарем, другим картопля, яка родить круглий рік, і наостанок він загадав "щоб ти здохла зараза".

 

- І все бажання здійснилися?

 

- Щодо останнього бажання ситуація абсолютно неясна, а ось перші два справдилися повною мірою. Ви б бачили двометрові кущі картоплі, що стирчать з під снігу! Та й у дідів гарем я заходив. Ех, згадати приємно. Справа в тому, що дід не попросив у русалки чоловічу силу, а жінок в гаремі виявилося безліч. Ось гарем плавно перетворився в це ... як сказати те ... будинок, де втомлені мандрівники знаходять розраду в жіночих ласках. А дід став на старості років мільйонером, після того як продав свій сорт картоплі селекціонерам. Та й гарем приносить непоганий дохід. А все чоловіче населення села, вкінець посварившись зі своїми дружинами, пішло працювати в цей будинок. Ось така історія трапилась з дідом. І зараз відбуваються рідкісні випадки, коли чарівні русалки попадаються в глобальній мережі. І кожна людина на планеті мріє піймати свою чарівну русалку.

 

- А як же жінка, яка просила у діда грошей?

 

- Її русалка використовувала в якості аватари в цьому світі.

 

- Мені залишається тільки подякувати гостя нашої студії за грунтовну бесіду. А зараз у нас знову рекламна пауза.

 

- Не дай злу проникнути в своє серце, не дай злу захопити владу в Імперії - прийди на виборчу дільницю і зроби правильний вибір. Сили світла, які представлені партією святої Юлії, сподіваються на те, що ти приймеш правильне рішення.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>