Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. 2016-01-26 в 15:52:17 | Сторонній.

  Основний сюжет доволі банальний, оформлення у стилі "пишу під наркотиками" приносить певну глибину. Люблю нестандартні підходи.

  З недоліків ще можна назвати миттєвість подій. Твір просто пролетів перед очима, а спробуєш згадати якусь деталь... Нічого і в голову не прийде.

  Втім, набагато сильніше за попередній і взагалі мені сподобалось. Не довелось змушувати себе дочитати, як з "засватаною". Саме дочиталось wink

  Успіхів smile

 2. Дякую!

 3. 2016-01-28 в 16:21:12 | Спостерігач

  Твір схожий на періжок без начинки. Читаєш і очікуєш що ось почнеться, але нічого так і не відбулося.

 4. 2016-01-28 в 22:41:17 | Зіркохід

  Зміст губиться за формою. Дія губиться за рефлексією. Як результат - поки дійшов до кінця, забув, що було на початку grin. Читається легко, забувається так само. Ви ж не такого результату очікували? Значить, щось не так із подачею авторської думки.

 5. Прочитав - забув - прочитав... Прожив декілька днів, обдумуючи - знову прочитав... Круто, навіть трансформаторної будки не довелося шукати... Онлайн-курс з побудови ймовірних сценаріїв власного життя... Забув - прочитав знову... Якось так...

 6. А навіщо так виділяти текст? Жирний шрифт вказує на кульмінацію? Звідки взялася та трасформаторна будка? Навіщо? Інші теж нею користуються? Ваш спосіб подачі історії намалював мені в уяві деприсивного чоловіка, в якого не все гаразд з головою.

  Удачі!

 7. Оповідання не моє. Спосіб оповідки визнаю, як прийом для зайвої драматизації. У вигляді щоденників, спогадів, снів тощо. Але як стиль він мені не подобається. В попередньому оповіданні довелось продиратись крізь великі абзаци. Тут їх взагалі немає. Оповідання проминуло, а я нічого не відчув. Сподіваюсь оповідання знайде своїх читачів. Автору удачі. Продовжуйте творити)

 8. Посил оповідання мені сподобався.

  Ідея простесенька, але досить сильна.

  На мою думку, рефлексивно-риторичні запитання трохи зайві.

  Видається мені, що автор досить молодий. (Свого часу мені творилось щось подібне smile )

  Зате підкуплює щирість.

  Мова грамотна, текст вичитаний.

  Автору успіху, натхнення і терпіння!

 9. Щиро дякую Вам, Ліандро!

 10. 2016-02-19 в 04:55:07 | Олександр

  Просто ну нікуди воно, вибачте. Як читачу - не сподобалося. Був би може митцем...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)