Юкон-2013: Післямова

Юкон-2013: Післямова

Субота, 14 грудня 2013 г.
Рубрика: Блоги -> Новини проекту -> Фестивалі та конвенти до 2014 року
Мітки:
Проглядів: 926
Підписатися на комментарі по RSS

З 5 по 8 грудня у Запоріжжі пройшов фестиваль рольової та історичної реконструкції «Юкон-2013». Він був присвячений знаменитому твору Льюїса Керрола «Аліса у Країні Див».

Рольовий фестиваль відрізняється від літературного не стільки антуражем та костюмами, скільки темами, які обговорюються під час круглих столів. Учасники фестивалю спілкувалися про грим та перуки, кастинг на ролі у грі, особливості організації міських та екстремальних ігор, презентувалі нові ігри та обговорювали ті, що вже пройшли - і це дуже неповний перелік тем. Окремим блоком програми йшли розваги - концерти, танці і настільні ігри.

Літературний блок фестивалю був представлений Володимиром Арєнєвим, Людмилою Астаховою, Яною Горшковою, Ксенією Медведевич, Олегом Сіліним, Сергієм Торенком та куратором блоку редактором Юлією Оскольською.

Учасникам фестивалю був запропонований майстер-клас з історичної стилізації із практичним заняттям і обговорення на тему «Я написав... дещо. Що робити?» із прикладами з видавничого досвіду письменників.

Більш розважальними були заходи «Вечір історій Старої недоброї Англії», «Безумне Чаювання», на якому слід було вигадати своє завершення «Аліси» та «Королівський суд», де учасник в ролі персонажу Керрола мав відповідати на питання трибуналу так, аби уникнути вироку «Голову геть!».

Відбулися два круглі столи. Перший - «Від мертвого до живого. Технології втілення вигаданого світу» - був присвячений питанням світотворення та достовірності у книгах та рольових іграх. Другий був присвячений обмеженням при написанні тексту і побудові рольової гри, а також особливостям використанням плану, сюжету й розкладки по епізодах письменниками та майстрами гри.

У заходах літблоку взяв участь Лін Лобарьов, головний редактор журналу «Світ фантастики», який представив своє видання і розповів про особливості сучасного самвидаву.

Для читачів з м. Запоріжжя були проведені дві зустрічі, обидві пройшли у книжковому супермаркеті «Буклет». У п'ятницю, 6 грудня, гостями магазину стали Володимир Арєнєв, Олег Сілін та Сергій Торенко, а у неділю, 8 грудня - Людмила Астахова, Яна Горшкова і Ксенія Медведевич.

«Зоряна фортеця» щиро дякує «Юконові» за надану можливість взяти участь у фестивалі!

літблок

Більше фото з фестивалю різних учасників у його групі Вконтакті.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>