Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Незважаючи на те, що Мирон книги читав, він усе одно залишився класичним ІваномМироном-дурнем. І це зовсім не лайка, це паралель із архетипічним образом народної творчості.

  Все сходиться: герой потрапляє до зачарованої хатинки БабиДіда-Яги, знаходить книгу заклинаннь, випадково викликає створіння-слугу колишнього хазяїна хати, і це створіння його просто м'яко журить за помилковий виклик, навіть не намагаючись відкусити на пам'ять якусь непотрібну частину тіла... Дурень же, що з нього взяти! grin

  А потім герой примудряється ще й з ворогами своїми розправитися за допомогою нещасної тваринки. "І все це — абсолютно безкоштовно!"

  Воістину, стане колись Мирон царем з таким підходом до життя.

  Через усе вищесказане я сприймаю оповідання як таку собі сучасну казочку. І, якщо сприймати саме так, оповідання дуже навіть непогане. В усякому випадку, читати було цікаво.

  Спасибі і успіхів автору!

 2. хех! дякую, читач! Порадував! мені важливо кожен відгук! Критикуйте ще, а я це врахую в подальшій творчості!

  П. С. Ну а чого ж, можна це справді сприймати як казкуtongue wink

 3. 2015-09-28 в 02:11:55 | Андрій

  Гарна та старовинна легенда про Зміїв і таке інше, спаплюжена РЕН-ТВ, заслуговує на краще викладення. Чесно-чесно.

  Якби я не знав оригіналу. Ладно, ладно впіймали... переказу Рибакова, то я б приєднався до Sidhe.

  Але з першоджерелом я знайомий тож:

  1) Вік персонажів - описаний вельми туманно і в принципі акценту на ньому взагалі не треба.

  2) Варто зазначити чому це дорослій людині стало цікаво читати манускрипти у таємничій кімнаті. (про гроші сказати можна і раніше.. додати мотивації та відчаю)

  3) Місця в символах ще достобіса - тож Змій міг би і пояснити докладніше: що? чому? і як? І до того ж накласти гейс на нахабу аби не відкушувати зайву частину тіла.

  4) Головний герой нічого не питає і не хоче дізнатися більше... та ну. Він викликав магічним закляттям! Велетенського змія!! З іншого виміру!!! Та я б від цікавості луснув би ... ну після того як штани поміняв.

 4. Значить буду ще працювати над цією оповідкою. Надам їй згодом довершеної форми

 5. «такі велику гроші»

  «що змиви будівельний бруд»

  «двері комори скрипнули і подум вітер»

  Знайшов такі дрібні одруківки.

  Загалом зовсім не зле, навіть добре. Дещо прямолінійно і передбачувано, та то не зле. Мені не вистачило розрахунку у відносинах зі Змієм. Не все просто, якщо вірити легендам, у відносинах з ними. Якраз на цьому розрахунку можна придумати яскраву непередбачувану кінцівку.

 6. чуваки! Критикуйте ще! Всі ці зауваження я врахую в майбутньому! Незалежно від результатів конкурсу, користь від нього я вже отримав, бо саме таких порад у творчому процесі мені й не вистачало! дякую! аж захотілося приїхати на підсумки конкурсу в Київ на обговорення!

 7. не виcтачає глибини конфлікту десь всередині чи на початку. Треба б трохи мотивувати дії ГГ. А так незле.

 8. А я все боялася, що за законами жанру змій таки зхарчить героя.

  Але автор порадував.

  Веселенька побрехенька, казочка.

  Теж все таки дивує, чому герой не розпитав докладніше.

  І чому змій не злопав його за даремний виклик і чому підкорився йому. І з якого дива змій взагалі являється на виклик і повинен виконувати волю того хто його викликав. А може герой знайшов ще щось, через що змій має слухатися, чешуйку якусь там чи щось інше wink.

  Загалом сподобалось. Успіху.

 9. 2015-10-02 в 12:19:53 | Тетяна

  Тетяна

  Сюжет цікавий, та сам текст потребує доопрацювання. "Деякий", "якийсь" - чи не у кожному реченні. Ці слова-паразити треба видаляти.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)