Бхуванешварі

Дата реєстрації: 2017-04-17 21:32:51

Псевдонім: Бхуванешварі

Коментарів: 4

Дата народження: 1917-09-12 00:00:00

Редагувати персональні дані


Його останні коментарі:

 • Справжній ворог
  2017-04-19 19:07:03

  Дуже зворушлива кінцівка, гарна мова, щедра на тропи. Початок цікавий, важко відірватися. А от в середині напруга різко спадає. Я трошки проскролила, і знову стало цікаво. Описані переживання зрозумілі й близькі. Авторові - натхнення!

 • Так ідуть у відставку поети
  2017-04-19 13:04:45

  Дуже хочеться підтримати автора, бо пише легко і гарно. Оповідання точно відповідає темі конкурсу.

  Мені з перших абзаців не зрозуміла логіка героїні, і тим більше її матері. Кожна людина переживає втрату і траур по-своєму, але ж і якісь універсальні почуття існують. Мертве тіло дорогої людини не здається чудовим і прекрасним. Обидві жінки дивні, трохи божевільні. Чому мати жертвує дочкою, чому дочка підкорюється, не боїться, не опирається? Я очікувала, що кінцівка це прояснить. Сподіваюся, автор "допиляє" своє оповідання і ще буде ним пишатися. Успіхів!

 • Міленіум
  2017-04-19 11:19:29

  Дякую авторові: в оповіданні багато діалогів і немає роздумів та рефлексій оповідача. Мені, читачеві, дали змогу самостійно пережити і відрефлексувати історію, не нав’язували думку автора, мені це імпонує.

  Репліки могли би бути коротшими і вони дещо заскладні, але статус персонажів і церемоніал світу це виправдовують. Досить смілива спроба передати атмосферу альтернативної епохи не через деталізовані описи, а через мову персонажів і самої оповіді. Відчувається прискіплива робота з мовою, ретельний відбір кожного слова. На мою вибагливу думку, не все ідеально, але підкупає, що автор старанно редагував свій текст, це треба окремо відзначити.

  Згодна з попереднім коментатором: гарний матеріал і сама ідея. Вона вимагає певного рівня від читача, і мені було цікаво дочитати до кінця, щоби зрозуміти задум. Оповідання створене не для розваги, а для глибоких міркувань. Один з найскладніших жанрів, що вимагає від читача ментальної роботи. Зичу авторові нових вдалих експериментів і розумної читацької аудиторії.

 • Гранат, навіяний стрибком тигра через бджолу
  2017-04-18 21:16:46

  Назва привертає увагу.

  Перше оповідання (з семи), яке я дочитала до кінця. Мені сподобалося, хоч останнього речення я не зрозуміла зовсім. Є специфічні огріхи слововживання, як і у попередніх авторів. Але текст гіпнотичний, речення зачіпляється за інше - і не можеш відірватися.

  Авторові - успіхів і терпіння!