Повернутися на сторінку

Коментарів: 19

 1. 2014-10-10 в 10:46:43 | Автор писанини

  Відразу попрошу вибачення за технічні помилки.rolleyes Текст вичитував після роботи, був втомлений. На випадок,якщо хтось не зрозуміє: перо - про, согця - сонця, якро -ярко.

 2. 2014-10-12 в 23:09:13 | Автор писанини

  Ех, ніхто не читаєblank stare

 3. Так, помилок - і не лише технічних - чимало: лексичні, логічні("Товстий шар пилу покрив дубовий стіл. Хліб, що лежав на ньому, вже давно покрився пліснявою. В цьому домі вже кілька днів ніхто не жив.") і багато русизмів. Але автор чесно попередив про невичитаність, тому увага пішла на сам твір, на емоцію, що він викликає.

  Хороше оповідання! Може, комусь буде нуднуватим чи затягнутим, але мені такий тон оповідання даної історії сподобався. Кінцівка вийшла відкритою - кожен читач воліє додумати сам в залежності від того, як сприйняв головного героя, чиє життя в центрі. Воно драматичне. Але саме так і народжується лідер - через всласну душевну драму. Звісно, якщо бути лідером - це покликання і обрання. Автор вигадав світ і події, але прагнув дотримуватися реалізму в змалюванні перипетій людської долі.Мені здається, йому це вдалося. І тому - бажаю вдало зіграти цю Гру!wink

 4. Ех, ніхто не читає

  прочитала і саме писала відгук smile

 5. 2014-10-12 в 23:56:59 | Автор писанини

  Ловчине, дякую за гарний коментар (або міні-рецензію). Про русизми можете навести приклад? Зазвичай я серйозно ставлюсь до цього.

 6. 2014-10-13 в 00:06:49 | Автор писанини

  Точно, передивився і помітив кілька русизмів. Коли хтось вказує на помилки, вони завжди стають надто очевидними. Треба бути уважнішимred face

 7. Все ніби добре, але мені не вистачило фантастики.

  Чим вигаданий світ відрізняється від реальної історії?

  Зробити географічну і історичну прив'язкуsmile і вийде чудове історичне оповідання.

  Можливо я неправий, але склалося таке враження.

  Успіху

 8. 2014-10-13 в 21:34:44 | Автор писанини
  Все ніби добре, але мені не вистачило фантастики.

  Olex,причина цього досить банальна. Мені не вистачило знаків. Я пишу книгу по цьому світу, і можу з усією впевненістю сказати, що фантастика там є. Просто вона подається дозовано, десь так як у Мартіна, а може і менше. В першій версії оповідання були пояснення по релігії та політичній ситуації в світі. Коли довелося вибарати між обрізанням сюжету або опису, то я, не вагаючись, обрав друге.

  Дякую за гарний коментар.

 9. 2014-10-13 в 21:45:27 | Автор писанини

  *вибирати

 10. Хороше оповідання. Сподобалося. Вичитати дійсно не завадить. Успіху!

 11. Джур стояв обабіч від дороги

  Обабіч - це з обидвох боків, хіба ні?

  Може, комусь буде нуднуватим чи затягнутим

  О, це про мене. На жаль, не захопило.

 12. 2014-10-14 в 14:21:34 | Автор писанини

  Angeor,

  Обабіч - це з обидвох боків, хіба ні?

  Рідко вживається в значенні "з одного боку". Але згоден, що не дуже вдало. Виправлю.

  О, це про мене. На жаль, не захопило.

  Шкода, але в кожного свої вподобання. Мені от Кінг не подобаєтьсяLOL

  Дякую за те, ще прочитали і прокоментували!

 13. 2014-10-16 в 10:31:20 | Автор писанини

  Перечитав коментарі і побачив, що на один забув відповісти.

  Дякує, Док! (Сказав це і відчув себе Макфлаєм)grin

 14. 2014-10-16 в 10:49:09 | Автор писанини

  *дякую

 15. Авторе, "відкритий фінал" треба робити на якихось абстрактних речах, як-то роздуми героя чи щось таке. А не на конкретній сцені, як тут. Бо виглядає просто обірваним.

  Сюжету я теж не збагнула. Спершу хлопець мститься за сестру; потім, здається, за батьківщину; потім намагається врятувати дружину. Успіху ніде не досягає, а в кінці ще й "застрягає" на питанні вибору - і що? про що твір?

 16. 2014-10-22 в 09:45:25 | Автор писанини
  Авторе, "відкритий фінал" треба робити на якихось абстрактних речах, як-то роздуми героя чи щось таке. А не на конкретній сцені, як тут. Бо виглядає просто обірваним

  L.L., це якась аксіома? Ніколи не чув. Знайомі філологи та літературознавці також не чули. Хоча ваше зауваження змусило мене ще раз перечитати фінал і придумати варіант закритого фіналу. Гарно дякую.

  Сюжету я теж не збагнула. Спершу хлопець мститься за сестру; потім, здається, за батьківщину; потім намагається врятувати дружину. Успіху ніде не досягає, а в кінці ще й "застрягає" на питанні вибору - і що? про що твір?

  Я думаю, що ви самі відповіли на своє питання. Твір просто про окремого персонажа. Про його особисті переживання та драму.

  Дякую за коментар!

 17. 2014-10-22 в 09:48:41 | Автор писанини

  Взагалі запрошую всіх рознести моє оповідання "в пух і прах"grin буду радий почути думки людей. Що найбільше не сподобалось, що сподобалось і над чим в першу чергу варто працювати.

 18. Власне, найбільшою вадою цього тексту, авторе, є те, про що ви вказали: я пишу книгу по цьому світу. Бо ви представили не оповідання, а, так би мовити, «сюжетний синопсис» роману (чи повісті). З цього й випливає складність сприйняття, адже кількість другорядних героїв висока, вони мерехтять на задньому плані, головний герой, насправді, у кожному мікроепізоді інший. Це правильно для великої повісті, але погано працює в оповіданні.

  Може, вам варто приїхати з синопсисом на літстудію?

 19. 2014-10-26 в 09:31:11 | Денис Драганов

  skaerman, згоден, тві для мене більше експерементальний. Та й дізнався про зоряну фортецю лише місяць назад, тому в мене на роботу лишалось менше двох тижнів. Можливо, якщо б попрацював довше, то вийшло б краще.

  Бо ви представили не оповідання, а, так би мовити, «сюжетний синопсис» роману (чи повісті).

  Пишу книгу не по цій історії, але брехати не буду, відразу після написання оповідання виникла ідея розширити твір до повісті.

  Може, вам варто приїхати з синопсисом на літстудію?

  Дякую за запрошення. Як буде час обов'язково приїду.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)