Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Маю намір робити щотижневий огляд кінофантастики і надалі. Подивимося, чи вистачить мене на цілий рік. Кінофантастики - вистачить))

 2. Це, я так розумію, "дивіться у кінотеатрах"?

 3. Десь так.

  Ну або "робіть помітки що потім дивитися у мережі")

 4. Тиждень тому здійснили сімений перегляд "Роніна". "Оскар" фільму не світить, але досить пристойне видовище, особливо, любителям Японії. В кінотеатрі були перший раз за останні два роки. Позитивне враження від фільму дуже псує "культура" сусідів, гучне плямкання, коментарі і гори попкорну під стільцями. Мабуть, не скоро захочеться знову великого екрану. Домашній перегляд не такий яскравий, але комфортніший.

 5. Доку, то ти ще, мабуть, не бачив фільм з Кіану "Майстер тай-цзи". Ми з чоловіком заледве додивилися, єдиною рецензією можна охарактеризувати цю картину - "Рівз вляпався в якісь неприємності з китайцями і розплатився за це примітивною роллю." Принаймні наші такі враження і німе питання "Як він міг???" smilesmile

  Олеже, от дякую за оригінальну ідею! Буду робити помітки. smile

  ... У мене є одне велике очікування цього року. Новий проект брата і сестри Вачовські "Сходження Юпітер"- така собі авторська відповідь собі ж щодо Матриці і постаті Нео, реверанс у сторону жінки, що має правити Всесвітом (чи зміна статі так вплинула на Ларрі-Лану?). Коротше, реклама поки що яскрава, а що з того вийде, побачимо влітку...

 6. Я переглянула "Роніна". Дійшла висновку, що Кіану Рівз цьому фільму зовсім і не потрібен був.

  skaerman мене цікавить ваша класифікація фантастики. Туди входить містика, хоррор?

 7. ... У мене є одне велике очікування цього року. Новий проект брата і сестри Вачовські "Сходження Юпітер"

  Також чекаю на цей фільм, хоча з трейлера не дуже зрозуміло про що йде мова. Ну, як мінімум, Вачовські непогано закручують події, тож сумувати навряд чи доведеться.

  мене цікавить ваша класифікація фантастики. Туди входить містика, хоррор?

  Містика - обов'язково, оскільки це різновид фантастики. Хоррор - не завжди, бо налякати глядача можна абсолютно без використання фантастичного елементу. Цікавим є проміжний варіант, який подається немов би з містикою, але потім знаходить цілком реалістичне пояснення.

  От фільми на кшталт «Того, хто повстав із Пекла» - однозначно фантастика (тим більше, що це екранізація твору Клайва Баркера).

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)