Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Було б непогане оповідання. Точніше, воно, мабуть, і є непогане, в оригіналі. Якби автор сподобився після автоперекладача хоча б трохи відкоригувати текст. А так - це неповага до читачів.

  Недоречні вставки німецьких слів у фрази - всі й так німецькою розмовляють.

  Не знаю, що ще сказати...

  Ich wünsche Ihnen viel Glück...

 2. за дирижаблі - плюс. За грамотність або неповагу до читача - мінус.

  Небо виражало невдоволення зміною звичного життєвого укладу. Невідомість точила державні устрої, як напилок в досвідчених руках майстра напоготів.$
  Але він не цікавив Менгеля, який підтягнув вище воріт колючого светри.
  І дитяча витівка, гідна хіба що курсанта, а офіцера на КПП і тремор рук. Хоча ні, останнє пояснювалося просто - температура падала, і вже почало прозирати біле хмарина пари при диханні.

  ітд ітп

 3. за дирижаблі - плюс.
  так ось чим можна підкупити пана Chernidarа wink

 4. Щодо твору, абсолютно згоден з попередніми коментарями.

 5. так ось чим можна підкупити пана Chernidarа wink

  ну, це не новина smile вставляючи в твір дирижабль чи паровоз завжди можна розраховувати, що пару балів накину на мою увагуsmile Це плюс. Є й мінус - оповідання автоматично припишуть моєму перу (були прецеденти)

 6. 2014-10-14 в 22:31:42 | З повагою але без покірності

  Добрий вечір. Ні, не поваги до читача немає.

  Док, прошу вас допомогти облагородити текст. Емейл скажу після конкурсу. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

  А як доказ моїх слів, про повагу привожу частину історичних відсилань, які я старанно вибирав в ході написання тексту.

  1 Динамо »Дрезден (нім Динамо Дрезден.) - Німецький футбольний клуб з міста Дрезден. Тут я «зсунув» дату заснування клубу з 1953 на більш ранній термін.

  Причина: мені здається вигук «Динамо» більше зацікавить.

  2 Міст Августина, річка Ельби, будинок - «циклоп» відповідає архітектурі 1941 року.

  3 «Зіга-зага-зага-зага-хой-хой-хой» - Також «Зіг-заг», що дуже співзвучно з «зига-зага», було поганяло у військ СС за їх емблему. Але очевидним є той факт, що у військ СС були на погонах древні руни - зокрема зиг-руна, яка означає перемогу і якщо навіть «зиг» пішов від Seig, то походження слів «заг» або «зага» не може бути з німецького, отже цей факт не може ставитися до заряду «зига-зага» - неправдоподібно (Вікіпедія).

  4 Прототип головного героя - Йозеф Менгеле (нім Йозеф Менгеле;. 16 березня 1911 [1], Гюнцбурга, Баварія - 7 лютого 1979, Бертіога, штат Сан-Паулу, Бразилія) - німецький лікар, який проводив досліди на в'язнях табору Освенцим під час другої світової війни.

  5 Прототип командира підводного човна - Вольфганг Лют (ньому Вольфганг Лют; 15 жовтня 1913 - 13 травня 1945) - Німецький підводник часів Другої світової війни, кавалер Лицарського хреста з дубовим листям, мечами і діамантами, один з найбільш результативних командирів-підводників кригсмарине .

  6 Вернер Магнус Максиміліан фрайхерр фон Браун - німецький, а з кінця 1940-х років - американський конструктор ракетно-космічної техніки, один з основоположників сучасного ракетобудування, творець перших балістичних ракет.

  7 Бункер підводних човнів (англ Sub Pen, ньому U-Boot-бункер ..) - Специфічний клас залізобетонних захисних споруд, що будувалися для прикриття місць базування підводних човнів від повітряних нальотів. Вперше з'явилися в Німеччині в роки Другої Світової Війни.

 7. Док, прошу вас допомогти облагородити текст. Емейл скажу після конкурсу. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.

  Приймається smile

 8. 2014-10-16 в 11:09:25 | Сновида

  Нда, якби автор не полінувався (чи знайшов би час, вже не знаю...) і довів би оповідку до пуття, вона б стопроцентно зайняла б високе місце в моєму ТОПі, а так...

  Коротше, думатиму, що з цим робити hmmm

 9. 2014-10-17 в 00:40:37 | З повагою але без покірності

  Сновида, Згоден.

  Вік живи — вік вчись. Так це про мене((( Але я дуже старався.

Повернутися на сторінку