Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-10-25 в 23:11:23 | Спостерігач

  Фантатстика. Це завжди приємна рідкість на конкурсі фантатсичних опповідань.

  Але це все що гарного можна сказати про твір.

 2. Дуже добре написане оповідання (я навіть підозрюю ким wink )

  Але, є кілька "але":

  - якось воно аж занадто довго розкачується, майже пів-оповідання нічого не відбувається (повсякденність, неквапні спогади). В кінці я зрозумів, що це теж частина свідомого методу автора, але спочатку мені було якось... сонно, гіперсонно))

  - "електрофОрез";

  - якось не второпав призначення і конструкцію "сонячної батареї" - схоже це щось зовсім не те, що ми розуміємо під "сонячними батареями";

  - вчергове бачу, як досить неточно викорустовують слово "кіборги": "Кіб.Орг" - це "кібернетичний організм", "робот+жива істота": звичайна людина з імплантом чи кіберпротезом - це також технічно кіборг, і жук з чипом на спині - тех кіборг: в конткесті данного оповідання мені здалося, що ГГ тут не "кіборг", а "синтетик" - 100% робот, синтетична людина.

  Загалом тема "ілюзії" розкрита чудово, але мені не вистачило новизни. Головне питання оповідання - ще один переказ проблеми Мотоко Кусанагі, яка не знає, чи лишилося у ній щось людьке, або (і тут майже буквально) апрокрифічної трактовик першого "Бігуна по лезу" (Рідлі Скотт потім сам пояснював, що Декард - це також реплікант, що полює на інших реплікантів, але сам через штучні спогади не здогадується хто він)

  Резюме: дуже професійне оповідання)

 3. 2017-10-26 в 15:27:41 | Перший серед рівних
  чергове бачу, як досить неточно викорустовують слово "кіборги":

  От я думаю, тут краще використати термін кібер. В українській радянській фантастиці фігурували такі штучні люди, біороботи. "Посмішка кібера" Олександра Тесленка згадалася.

 4. 2017-10-29 в 18:15:23 | Лео_Лео

  Так, фантастика. Але не глобально. І... не дуже цікаво. Непогано - однак балів дуже мало, мушу їх притримати для тих, хто написав цікавіші сюжети і має більше професійної майстерності у побудові оповідання, створенні персонажів тощо.

  Дякую, непогано, авторе. Непогано. Але є цікавіші історії в цій групі. На жаль.

 5. Я застібаю ґудзики і “блискавки”, нагинаюся, щоб зашнурувати взуття.

  Твір нуднуватий. Непоганий, але дійсно нуднуватий. В кінці починає вимальовуватись непогана картинка, але початок(хоч він і має так працювати, бо для кіборга життя трохи сіре) дуже псує загальну картину.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)