Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Досить цілісно. Є претензії до початку, проте далі автор виправився. Кінцівка передбачувана.

  Основна проблема твору - маскування під класичне фентезі, а там герой завжди перемагає зло. В крайньому разі - залишається нескореним та відступає щоб перегрупуватись та повернутись пізніше. Тут же цей канон порушується - це, здається, і відштовхне читача.

 2. Все, що напишу, то, суто, НМСД. НМСД рятує коментатора wink. Чомусь впродовж всього твору не міг визначитись, чи кліше, які використовує автор, то для глузування, чи він серйозно. Під кінець здалося, що все ж серйозно.

  По тексту:

  В самому її центрі стояла гігантська статуя Чистоти – чоловік в халаті, з високо піднятим рушником в одній руці і відром у іншій. Статуя мала символізувала душевну, а також тілесну чистоту жителів міста. Та, скоріш, вона була втіленням іронії.

  В чім виявляється душевна чистота? У відрі, чи у рушнику? Якщо це іронічно, то краще іронію зобразити а не ставити читачеві табличку "увага іронія". wink

  Двері злегка привідкрилися

  Мабуть краще якось це речення перефразувати, НМСД, звісно red face

  Про те, що це крамниця свідчив прилавок.

  якось теж трохи в очі ріже.

  Раптом прямо з плити вийшла людина. Чоловік. Тонкий чорний одяг тісно облягав його тіло. Лише обличчя та долоні виділялись на загальному чорному фоні.

  стать незнайомця має значення? Якщо ні, то можна було б не виділяти її в окреме речення, а мимохідь вказати це в першому чи другому.

  –Ей, – спокійно, ніби переконуючи себе в чомусь, мовив незнайомець.

  чомусь не можу собі уявити інтонацію.

  Є нелогічності, наприклад: Мактар святкувати в таверну йде сам, хоча далі автор натякає, що у ГГ є таки друзі. Чому ж не з ними? Діалоги трохи штучні. Потрібно ще вичитувати - є русизми. Попрацювати б над ритмікою.

  Але то все, як вже писав, лише моя скромна думкаwink

  Авторові успіхів!

 3. Дякую за коментарі!

  Кінцівка передбачувана, бо автор залишав певні натяки. Може, дарма?

  З іншими зауваженнями згіднийrolleyes

 4. І ще, автор був би дуже вдячний, якби детальніше написали про претензії до початку. Згодиться при переписуванні)

 5. 2014-10-14 в 13:23:12 | Сновида

  Досить годне фентезі - ну, наскільки я можу судити про фентезі взагалі - правда, над мовою ще працювати і працювати. Повтори, русизми - але то все чудово прибирається вичиткою. Трохи мені неясно, яким чином ГГ, сидячи під ліжком, міг запам'ятати постаті викрадачів матері? Авторе, залізьте під ліжко і подивіться, який там кут огляду. І прикиньте, яке мало би бути ліжко і простір кімнати, щоб дозволити ГГ їх побачити. І кого й від кого таке ліжко могло приховати smile

  Ну, фінал мені, навпаки, сподобався. Насправді, фінал завжди в тій чи іншій мірі передбачуваний - просто кожен з нас вибирає його варіанти із власного досвіду й вподобань, так що не зважайте.

  Успіхів на конкурсі!

 6. Дякую!

  Оповідання писалося останнім з трьох і на нього трохи не вистачило часу. Епізод з ліжком поміняюrolleyesПоки писав, все здавалося таким логічним, а тут...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)