Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-10-24 в 19:24:05 | лісовик

  Точка зору цікава. Також спадала ідея, що реальність можуть дороблювати заднім числом. Тут це гарно проілюстровано.

  Але читабельність кульгає. Можна скоротити текст і вийде гарна мініатюра.

 2. 2017-10-25 в 22:35:57 | Спостерігач

  І що я порчитав?

 3. Починаэться як казочка для малят. Таки часто вигадують мами своїм маленьким дітям, щоб краще засинали. Там обов'язково і сад с феями й усій знайомі й родичі за дядьком Валєрою. Але літературою я б це не назвав smile

  А потім з'явився "філософ і езотерик" зі своїми теоріями, і мій читацький мозок вимкнувся остаточно surprised

  Ні ну звісно можна було б непогано зіграти на контрасті між дорослим і дитиною (авторка навіть намагалася це зробити, я помітив), але вийшло слабенько.

  Ще з проблем:

  - не вичитано, здаєтсья писалосья з якоюсь авторекцією, тому ворд помилок не показує, але деякіслвоа явно не ті що треба;

  - якось мені стрьомно коли у оповіданній всього 2 герої і імена обох починаються з одної літери;

  - автор сама себе загнала у кут, коли почала називати маленьку Полінку у чоловічому роді, далі почалась каша з родАми (Полінці мабуть ця гра подобаєтсья, а читачеві - горе rolleyes ).

  Я б порадив авторові почитати ще раз Екзюпері і подивится мультики Міядзаки: ось де вже казки для дітей, але з доросилими питаннями і при тому подані так зрозуміло як для дитини.

  Резюме: непогана колискова.

 4. 2017-10-29 в 15:53:48 | Лео_Лео

  Щось я все погоджуюся з Родом Величем та погоджуюся smile

  Авторе, чесно скажу, незрозуміло: "- Я давно підозрював, що наш Всесвіт - фільм, який Бог показує сам собі, - почав Палич. - Людські свідомості - елементи чогось більшого, вони - думки свідомості світу. Матерія - теж думка Бога, але не перебуває в підпорядкуванні нашому розуму. Значить, Природа здатна реалізувати саме неймовірний збіг обставин, аби вкластися в сценарій. Причина неможливості ходіння крізь стіни не в тому, що існує так зване тверде речовина, а в тому, що задумка при таких умовах втрачає сенс. Чи стануть домогосподарки дивитися мексиканські серіали, якщо Маріанну раптом викрадуть інопланетяни ?! Розумієш, до чого я хилю?" - так ось, я точно не розумію, до чого хилить Палич. Треба було інакше то пояснити.

  А поки що це каша та колискова. А сама ідея - фантазія, що виникає часто у процесі чаювання пива чи вина, чи горілки - кому що ближче: тоді всі стають філософами, і кількість схожих думок на цю вражає - людського життя не вистачає, щоб переслухати різноманітні варіації. Однак оповідання - має свої закони, це ж історія. Я хочу історію, авторе, розкажіть мені наступного разу щось чарівне чи фантастичне. І розмежуйте Бога з псевдонауковими здогадками та фей, будь ласка. Або поєднайте гармонічно - щоб не викликало когнітивного дисонансу.

 5. Не знаю що там по сюжету, бо я не зміг себе змусити читати, через помилки. Неузгодження відмінків, родів, Полек який то він то вона. Якщо пишиш на 'відчипись', то не очікуй, що хтось тебе буде читати.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)