Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Забагато крові. На любителя. Втім, не скажу, що погано написано. Ідея має місце. Із зауважень: яку роль у сюжеті відіграє описаний ритуал принесення жертви богині-ящірці? Адже йому відведений досить значний об"єм тексту?

  Цікаво, де відбуваються події. Це Земля? Тоді яка місцевість? Молохи живуть лише в Австралії, та нічого Австралійського більше не побачив. Чи це повністю вигадана реальність?

  Успіху на конкурсі.

 2. Доку

  Дякую за відгук.

  Одразу зазначу, що сюжет писався по ходу, без попередніх задумів.

  Кров... що ж поробиш, то все даются взнаки Лаймон з Баркером, все їх вплив.

  Події відбуваютсья в іншій реальності, де саме - не можу сказати, щось на кшталт землі періоду Конана-кіммерійця. хоча своїх героїв намагався робити самобутніми, без кліше. не знаю, чи вдалось.

  Щодо молохів-хай вибачать мене знавці світу плазунів, взяв навгад, сподобалась ящірка)

  Про ритуал: певним чином мав намір показати, що нема чорного та білого, злих та добрих, головних героїв та антагоністів. є просто істоти, кожна з яких живе згідно її ролі, написаною матінкою - природою. і саме сцена біля вогнища - то роздум про те, хто ж є насправді звіром - хижак чи людина. Той же посил несе в собі й назва оповідання.

  Вдячний за увагу.

 3. А что вы от меня хотите услышать? Писать вы умеете, не думаю, что нуждаетесь в моих советах. Остальное - вкусовщина. Никто не знает, какой рассказ может выстрелить у читателей, а какой нет. Подобные рассказы, например, у Говарда получались хорошо. Может быть, этому немного не хватает глубины и переживаний, как-то не очень переживаешь за героя.

  Из мелочей

  В начале не сразу складывается картинка. Кто-то спит в соломе, и в воображении появляется стог сена, потом оказывается, что он спал на возу. Дядька описываете дважды. Сначала узнаем, что у него тонкие губы и борода, а спустя несколько абзацев идет его описание еще раз. Правильно ли, не знаю, может, повторное описание внешности и лишнее.

  я не барився і чимскоріше кинувся збирати хмиз для вогнища, щоб зігрітися. Збираючи сухе гілля та шматки кори, я в ході роботи потроху почав згадувати вчорашній день

  Не нужно вновь указывать, что он собирал хворост, уже понятно, какая работа.

  Гарні риси обличчя, чудові стегна, груди.

  Перескакиваете, он осматривал бы не в таком порядке.

  Док, какая ящерица? Ящерицу тоже назвали, как демона. Часто используют названия из легенд и мифов, ту же гарпию, саламандру, бегемота. Молох - упоминаемое в Библии имя семитского божества (или эпитет божеств), которому поклонялись евреи во время исхода и во времена царя Соломона. Человеческие жертвоприношения и прочие ужасы. имя ассоциируется с нечистью, демоном.

  Кстати, Молох упоминается как бог аммонитян и моавитян. Так что автор позаимстовал и название аммонитов. И не нужно рассказывать про ящериц, когда тут нарочно отрицательные названия использовались.

 4. Док, какая ящерица? Ящерицу тоже назвали, как демона. Часто используют названия из легенд и мифов, ту же гарпию, саламандру, бегемота. Молох - упоминаемое в Библии имя семитского божества (или эпитет божеств), которому поклонялись евреи во время исхода и во времена царя Соломона. Человеческие жертвоприношения и прочие ужасы. имя ассоциируется с нечистью, демоном.
  Кстати, Молох упоминается как бог аммонитян и моавитян. Так что автор позаимстовал и название аммонитов. И не нужно рассказывать про ящериц, когда тут нарочно отрицательные названия использовались.

  Содіваюсь, я все ж не зовсім тупий. Про Молоха-божесто, на чесь якого назвали австралійську ящірку, чув. Але в тексті конкретно вказано, що поклоняються молоху-ящірці. Сподіваюся, автор погодиться з логікою такого зауваження? Втім, якщо світ вигаданий, то пояснити протиріччя можна тим, що у цьому світі є своя, поширена скрізь ящірка з відповідною назвою.

 5. Вцілому сподобалося, є незначні огріхи в стилістиці, так оповідь йде від першої особи, представника варварського племені, тож деякі слова здаються невідповідними його ймовірному рівню розвитку. Іноді зустрічаються русизми та кілька разів вискочив кеп очевидністьwink Але то дрібниці. Якщо писали під впливом Баркера, то крові навіть малувато grin

  Успіхів!

 6. гм... який детальний опис жертвоприношення. Проте, це задає певний настрій, який подалі не витримується - градус кровожерності має наростати, а він спадає.

  Щодо мене - то саме кровожерність мені не подобається.

 7. Я сьогодні якийсь прискіпливий, вибачаюся наперед.

  Обличчя носило відбиток суворих умов торгових походів, горбатий ніс по всій довжині перетинав глибокий блідий шрам, який свідчив про те, що дядько брав участь у багатьох битвах, захищаючи свій обоз, відбиваючи майно і товаришів від нападів розбійників.

  Не дуже зрозумів, як один, хоч і глибокий, шрам свідчить про участь у багатьох битвах. Чи він від тривалого ношення якогось украй незручного шолому, який врізається в носа?

  ...богиню Ішланах

  Заіржав уголос)

  Мати знала, наскільки небезпечно на торговому шляху.

  Я так розумію, що усе плем'я це знало. Навыть жертви приносили, щоб уберегтися. Навіщо ж це повторювати?

  Невідомість завжди лякає найбільше, звичного та явного ворога легше перемогти.

  Каже юнак, котрий за власним зізнанням вище, не має бойового досвіду. Які в нього звичні вороги?

  лапи були завбільшки з миску, кігтем можна було проткнути мене наскрізь

  Щось тут не так. Не зрозумів, які параметри лапи і миски порівнюються. Не впевнений, що на такій шакалячій лапі, як я уявив, кіготь, яким можна проштрикнути наскрізь, виглядав би пропорційно.

  Спочатку зиркнув у коментарі, тож чекав, що крові буде просто море. А тоді виявилось, що навіть жертву приносять не смертельну *зітхнув*.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)