Повернутися на сторінку

Коментарів: 18

 1. 2014-10-07 в 12:41:45 | Хлопчик

  Торквемада би потішився.

 2. це комплімент чи критичне зауваження

 3. Якби не албанський сленг, було б геть сумно. Немає сюжету, як такого. Портрет класного пацана, не більше.

 4. Не знаю де тут албанський сленг. Може, Coren, ви не той твір прокоментували? От що пише Вікіпедія: "«Алба́нська» або «олбанська» чи «падонкіфська» мова — іронічний термін російськомовної мережевої субкультури для позначення специфічного мережевого жаргону, що сформувався у 2000-ні роки на базі жаргону так званих «падонкаф»ru. Популярна репліка рос. «Учи албанский!» (Вчи албанську!) часто вживається у ширшому значенні, вказуючи на необізнаність співрозмовника зі сленгом, на якому обговорюється предмет дискусії, чи з предметом дискусії."

  У всякому разі - автор мав на меті зовсім інше і зовсім не іронізував.

 5. 2014-10-07 в 20:15:11 | Зіркохід

  Сюжет був би класним, якби він був. Читається легко, незважаючи на Страшенно Невичитаний Текст cool smile, залізяка інтригує, знахідка ще більше, і тут - гоп! - приїхали. Кінець, вилазьте. Гадаю, твір треба однозначно доводити до якогось логічного завершення. Має вийти захопливо. В ідеалі незле було б зробити повість, куди б уставити СНТ як пролог чи однин із початкових розділів. Бо більший твір із СНТ сприйматися не буде.

 6. Coren усе зрозумів, але чекав якогось фокусу з "залізякою", але фінал відкритий, а залізяка залишилась залізякою.

 7. А купа граматичних "описок" це так треба? cheese

  Мені читається важко! Я набагато легше сприймаю суржик у тексті, ніж щось отаке!

  Для мене не читабельно, ну ніяк! Мабуть, я не ваш читач...

 8. Ліандрі: крім високохудожніх завдань цей текст має на меті трохи подражнити тутешніх любителів граматики) а те що Ви не мій читач - то це не зарікайтеся - Ви ж не читали моїх текстів з гарно розставленими комами - та виправленою вордом граматикою) до речі - боротьба з Вордом - це одна з найскладніших проблем які довелося подолати. мабуть там десь можна було відключити перевірку граматики - але я не настільки талановитий юзер.

  Чернідару: хто зна - як там далі життя повернеться - можливо колись і візьмуся за цей текст - і зроблю все "по науці". а зараз вийшло можливо і обірвано, без всіх крапок над "і".

 9. Мені було забагато стилізації під неграмотну мову. Нехай там ненаголошена "е" чується як "и" - це логічно. Але заміна дзвінких прихолосних на хлухі додає якогось псевдонімецького акценту.

  Література, окрім того, щоб розважати, безперечно, повинна спонукати людей творити добро і самовдосконалюватися. Але тут, як на мене, ця ідея подана занадто прямо, буквально цими самимим словами - "твори добро і самовдосконалюйся". Коли мораль лежить на самісінькій поверхні, то її цінність знижується. І тим паче нікого вже не цікавить пісок, на якому її знайдено (тобто, решта оповідання).

  Це оповідання у групі я прочитав першим і не знаю, якою мусить бути решта, щоб воно опинилося в моєму топі. Втім, побачимо.

 10. 2014-10-12 в 23:53:13 | Аноним

  Angeorу - справді - про це я чомусь і не подумав. Хто за такий експериментальний текст голосуватиме? Мабуть що ніхто. Ну то й нехай) хіба в балах щастя?

 11. Дуже складно, як на мене, читати подібний текст. Так, через певний час втягуєшся у стиль, але все одно.

  Автор, ви розказали читачам історію, але я гублюся щодо того, як її сприймати і що з нею робити. Вона не повчає, не відкриває щось нове, не критикує, просто подає інформацію. Не те, щоб це було погано, але мені, наприклад, завжди хочеться від тексту чогось більшого.

  Тим не менш, успіху вам.

 12. grin як на мене - вельми оригінальна ідея: вигадати такого "тупого" героя, що не треба переживати ні за правильне слововживання, ні за розділові знаки, адже, як сказав ГГ - його правила граматики зводяться до крапки у кінці речення та писання імен з великої букви. І, як на мене, сюжет у оповідання є, просто він замаскований за моно ГГ. Але ж картинка розкривається , ще й наводить на роздуми про те, як саме асоціалів можуть використовувати у майбутньому...

  Так, "планИтоїд" інтригує, як і сувенір для ОрИстовича. Те, що знахідка збуджує в ГГ тягу до добра, наводить на думку, що артефакт шкоди не завдасть ні Орестовичу, ні людям вцілому. Проте, хтозна... Можна щось дописати на цей рахунок, щоб питання у читача відпали.

  Герой, хоч і недалекий, але викликає симпатію. У мене, принаймні...

  Успіху в конкурсі!

 13. 2014-10-16 в 18:33:07 | Син лейтенанта Шмідта

  Так і не зрозумів, що це я таке прочитав. Читав на тверезу голову. Сподіваюсь, що твір цей теж писався на тверезу голову. Але... Мабуть, не моє

 14. Є в моєму під"їзді хлопець, що так говорить, та і пише напевне. Тільки він балуєцця планчіком.

  + цікаво і мені більше сподобалось;

  - кінець, можна було придумати краще.

  а, і ще важко читати))

 15. 2014-10-18 в 00:12:38 | Аноним

  Прекрасний стиль, "недороплений сужет". На фоні інших має вийти у фінал, але для майбутнього все ж доробіть сюжет.

 16. судячи по кількості коментарів - оповідання виконало свою місію - читачі не лишаються байдужими - це успіх -grin щоправда 90 % коментарів - негативні.

  та попри все - дякую - друзі!

 17. Невже на всій Фортеці я одна в курсі, що таке промислові цехи, який контингент людей там працює, і тому зрозуміла, про що цей твір? Є такі "роботяги", що заробляють суто на пляшку, кидають роботу, пропивають зароблене, потім знову працюють - і так по колу. При цьому, як не дивно, серед них зустрічається багато зовсім і непоганих людей.

  Так от, досі в фантастиці у космос літали космонавти, вчені, військові... Я ще досі не бачила такої виразної спроби відправити в космос трудягу-алкоголіка! Спроба дуже вдала. Та що поробиш: хоч усі й нібито воюють зі штампами, але коли з'являється щось справді незаштамповане - читач не здатен зрозуміти і сприйняти. :(

  Єдине зауваження, яке стосується знову ж таки мови. Читаючи, я так і чула акцент не який-небудь, а п'яний. От напилась людина - і саме так і говорить. Але тоді хай би герой дійсно комусь розповідав свою історію, а не писав у блокноті - тоді сприйнялося б ще легше.

 18. Невже на всій Фортеці я одна в курсі, що таке промислові цехи, який контингент людей там працює, і тому зрозуміла, про що цей твір?

  Не одна. Доводилося по студентству. А в армії таких діалектів наслухався, що куди там нинішньому твору wink

  Проблема даного оповідання не у мові, яку, проте, багато читачів не сприйняли, а у відсутності цікавої розв"язки сюжету. Втім, думаю, це експеримент і автор зробить висновки. Не знаю тільки, що підказати - як саме поєднати оригінальність стилю з доступністю й інтересом для більшості читачів.

  Успіху!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)