Повернутися на сторінку

Коментарів: 22

 1. Це пародія на "Матрицю"? Чи пародія на "Початок"? Чи пародія на пародію... Зачекайте! Здається я просинаюсь. Це ж алюзія щодо вражень від стану в сучасній українській літературі! Ще й цепеліни зачепили зі своїх гармат.

  Авторе, ви вже або поділили би якось своє оповідання, чітко вирішивши про що писати, або не подавали до столу цей вінегрет. Пожалійте своїх читачів, прошу.

 2. Ви всі помиляєтеся, виграв я)

 3. 2017-10-04 в 09:55:14 | Марина

  Дуже слабкі діалоги, вони все псують і збивають напруження.

 4. Не знаю, хто там виграв, але із оповідань про Зоряну Фортецю найкращим було моє! grin

 5. Вибачаюся, пане Ігоре, більше так не буду.oh oh

  Дуже слабкі діалоги, вони все псують і збивають напруження.

  Хотілося б почути більш розлогу відповідь, що не так з діалогами і як цю ситуацію виправити.

 6. 2017-10-09 в 23:40:48 | Сторонній

  Діалоги... ну, вони такі, ніби герої читають свої репліки з підручників. Але для комедійного оповідання, що тролить конкурсантів, можна пробачити. Тим паче, місцями було справді кумедно.

  Речення виглядають рубаними, а не плавно переходять одне в інше. Складні речення автор ігнорує.

  Гг явно завалив іспит, якщо стільки днів не міг знайти таку просту причину несправності. Нє вєрю.

  Загальні враження: не шкодую, що прочитав. А втім, такі оповідання одноразові, далі конкурсу воно не виживе - тому, об'єктивно оцінюючи його художню цінність... Ну ви зрозуміли wink

  Але успіхів cool smirk

 7. 2017-10-10 в 12:45:10 | Аноним

  Судячи з того, скільки за тиждень насипали оповідок, усі старанно крутять педалі і геть не поспішають засинати в матрицю, до свого письменницького успіху wink

 8. —Що ж, давайте знайомитися, — сказав один. —Мене звати Ігор Сілівра. Я переміг на останньому дев’ятнадцятому конкурсі.
  —Ігоре, Ви щось плутаєте! На цьому конкурсі переміг я! Максим Безрук! — крикнув другий.
  —Ні, це ви всі плутаєте! Переміг я! Волод Йович! — заперечив третій.

  Ага! То он я який. Переможний... wink

 9. Ідея цікава, але якось все дуже швидко. І назва корабля... хотілося б якихось цікавинок у назвах і загадки у подіях. А якби все ж повстання відбулося і енергоблоки не зуміли б відремонтувати?

 10. А якби все ж повстання відбулося і енергоблоки не зуміли б відремонтувати?

  Тоді це було б зовсім інше оповідання. До того ж, було ще кілька ідей для розвитку сюжету.

 11. 2017-10-22 в 22:48:29 | Спостерігач

  Нудно і слабо.

 12. враження від твору одним словом: несерйозно. твір потребує додаткової вичитки для усунення русизмів та елементарних одруків, але це – найменша проблема. в літературі є багато шляхів до того, щоб зробити твір вартісним. вигадливим сюжетом, смаковитими описами, насиченою мовою, психологічною життєвістю, детальним пропрацюванням світу, вічною мораллю чи навіть філософським підтекстом – чим завгодно, що може якось зайняти думки читача. тут – нічого, порожнеча, сухість. таке враження, що, пишучи даний твір, автор не претендував узагалі ні на які лаври і навіть для нього самого ця історія немає ніякого особистого значення. може, я забагато вимагаю від початківців, але ж… я б такого на конкурс подавати не став. не через сором – в творі нічого сороміцького немає – а просто тому, що це безглуздо. нехай це, боронь боже, не віднадить автора від подальшої творчості, але краще б йому наступного разу застосовувати трохи уяви і, власне, творчості. і ще дещо: це моя особиста думка, але вставляти до твору елементи, *очевидно* взяті із самої події конкурсу – дуже погана ідея, бо нагадує читачеві про те, що це лише твір на конкурс, і вириває зі світу, заважає які слід зануритися.

 13. Пане Арсеній, Ви вірно підмітили, твір несерйозний. Але якщо слідувати вашій лозіці, гуморески не варто писати як жанр. Взагалі. Вже починаючи писати я чудово розумів шанси цієї історії. За позитивні твори ніхто не голосує. Взагалі ніхто. А як тільки бачать депресивну повну безнадійної збентеги... О! Це по нашому! Це про мене! Я за нього проголосую! Не здивуюся, що такий твір виграє. Але душа потребує розрядки. І якщо хоч один читач посміхнеться і замислиться, я буду вірити, що пишу не дарма.

  Маю надію, що якщо хоча б автори на ЗФ навчаться мислити позитивно, то ми витягнемо країну з того багна, у якому вона знаходиться.

  Дякую.

 14. то це мала бути комедія? нічого проти не маю, навіть навпаки, я обожнюю хороший гумор – але поки читав, жодного разу навіть не всміхнувся. кажучи "несерйозно", я мав на увазі, що твір написано аби-як, зі спущеними рукавами, без амбіцій. вашу відповідь і то цікавіше читати – навіть у плані мовного стилю.

  щодо голосування – кожному своє. я сам не розраховую на перемогу, мені набагато важливіше отримати хоч якийсь зворотній зв'язок.

  щодо депресивності – знову таки, кожному своє. але задавлювати щирі почуття у час такого сильного стресу, в якому перебуває ціла країна – це погана ідея, яка вилізе боком. навпаки, негативне слід випускати, і тим краще, якщо це у вигляді творчості, а не на голови близьких. якщо тримати це в собі, воно буде просто знищувати нас із середини.

 15. Цілком розумію Вашу думку. Але щодо депресивності все ж помиляєтеся. Якщо давати їй вихід - вона повернеться. Негатив породжує тільки негатив. І якщо ніхто не візьметься "крутити педалі" - в нас сумне майбутнє. І раз це не зрозуміло, мені залишається тільки посипати голову попелом і волати: "Ай! Твір невдалий! Він нікому не подобається! Його ніхто не зрозумів!" LOL

 16. та кожен психолог вам підтвердить, що випускати негативні емоції через творчість – це найкращий метод із ними справлятися. я вже й не перерахую, скільки разів виходив із депресії, намалювавши або написавши щось темне.

  щодо того, чи є твір невдалим – на початку я думав, що ні, бо не можна програти, не граючи. але, якщо метою було когось розвеселити – тоді дійсно провал. шкода, та нічого порадити я тут не можу. комедія – не мій профіль.

 17. я вже й не перерахую, скільки разів виходив із депресії, намалювавши або написавши щось темне.

  Кинути палити? Немає нічого простіше! Я так вже тисячу раз робив! (приписується Марку Твену) grin

 18. дотепно. тільки чому в коментарях, а не в творі?

  поза тим, якщо ви мені не вірите, зайдіть на Ґуґл і введіть "art therapy" в поле пошуку (конкретних посилань не даю, бо, здається, це заборонено в правилах сайту). доказів дієвості більш ніж досить. єдине, чого немає, це остаточного зцілення від депресії – якщо хтось вам таке обіцяє, то це безсоромна брехня.

 19. Початок нагадав Пасажирів змішних з Матрицею. Потім загострення уваги на Світлані, яке ніяк далі не виправдалось. Та й вазагалі, для чогось сюжетного - нема сюжету. А як для комедії - нема комедії.

 20. дотепно. тільки чому в коментарях, а не в творі?

  Ті хто може помітити - ті помічають. А ті, хто не хоче прокидатися і живе у власних ілюзіях, пишуть, що твір ні про що.

  зайдіть на Ґуґл і введіть "art therapy"

  Я й не сперечаюся, що арттерапія працює. Але казати "зцілення немає" - змиритися з поразкою. Є багато різних методик. І вони також працюють. Якщо буде зацікавленість, цю тему можна продовжити після конкурсу, щоб не роздувати стрічку коментарів.

  А як для комедії - нема комедії.

  І сатира без сатири.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)