Реквієм по Пеклу

Реквієм по Пеклу

Субота, 11 жовтня 2014 г.
Проглядів: 2184
Підписатися на комментарі по RSS

Кіммерієць Сгераган прийшов до тями, сидячи в середині металевого замкнутого приміщення, в компанії з воїнами закованими в сталеві обладунки, камуфляжних кольорів. В аналогічну броню скафандру з екзоскелетом, було заковане і його тіло. Кіммерієць здихнув з полегшенням. Йому не було зрозуміло як він опинився тут і де перебуває. Головне те, що він живий. А чи надовго? Від цієї думки, знов нахлинуло нервове напруження і пришвидшився ритм серцебиття. Кіммерієць захотів задати запитання, найближчому сусіду. Спинило припущення що його не зрозуміють. Він почав намагатись встановити контакт за допомогою жестів. В цю ж мить, нано пристрій шолому почав завантажувати в голову інформацію, про світ і про його статус в цьому світі. Інформаційний комунікатор завантажив в мозок знання і під’єднав до глобальної інформаційної мережи збройних сил Київської Русі. В нано склі шолому активувалась «призма», крізь яку можна було бачити об’єкти на скрізь і на будь яких відстанях, а також бачити карти ландшафтів. «Призма» виконувала функцію навігатора і бойової системи автоматичного наведення на ціль, вказування і розпізнавання цілей. В інформаційній мережі він дізнався, що потрапив в паралельний вимір, на борт шатлу. Йде глобальна війна і Армія Київської Русі має потребу в додаткових людських ресурсах і тому формує РДП, з воїнів телепортованих з інших вимірів. В військовому центрі телепортаційних операцій, під Києвом, комп’ютерна система телепортаційного комплексу, шукає світи населені людьми з необхідними біоенергетичними і фізичними параметрами і телепортовує лише тих, кому загрожує неминуча смерть. Кандидатів в герої переносять одразу ж в бойові бронескафандри, в місце збору бойових груп. Комп’ютер одразу дав Кіммерійцю зрозуміти, що він у боргу перед державою. І держава візьме плату, примусом при потребі… Кіммерієць вирішив зав’язати бесіду з бійцями свого підрозділу. 

- Привіт друже. Ти тут бачу самий не мовчазний. Ці шрами на фейсі, ти отримав вже тут, чи ще вдома?

- В часи коли я воював в Азії, во славу Гунської Імперії. - Сказав воїн з кодовим ім’ям Гун. - А решту шрамів мені додали вже в нацистському концтаборі, після вторгнення Альянсу і розгрому наших військ.

- В моєму світі Кіммерії більш пощастило. - Констатував Кіммерієць і перевів розмову на іншу тему. - Шкода що я потрапив сюди при таких обставинах. Не знаю, чи матиму нагоду пізнати цей світ, без комунікатора. Таких технологій в моєму світі ще нема. Тут 8144 рік через особливості встановленого порядку літочислення? Чи в різних світах час йде по різному?

- Тебе телепортували з не окупованого виміру? – Спитав Лангобард. - Тоді важко сказати, в кого з нас більше стимулів воювати з агресором, в тебе, чи в мене… Можливо, в тебе стимул має бути сильнішим. Бо ти воюватимеш не заради помсти, а заради порятунку свого ще не спустошеного світу. В сферу впливу Омега Землі увійшли сотні вимірів. Що дня Германська Імперія і СРСР, відправляють в паралельні світи нескінченну орду, здатну стирати все живе з лиця планет паралельних світів. Поспілкуйся при нагоді з хлопцями. Вони тобі розкажуть багато історій, про зламані долі і про те, що станеться з твоїм світом, якщо Київська Русь програє війну.

В комунікаторі командира групи воїв пролунало повідомлення пілота.

- Підйом! Ми на висоті 500 метрів над землею. Усім приготуватись до навчального десантування. – Він підійшов до відкритого гермо-шлюзу. – Не накладіть в обладунки. Бо тоді нано реактивний ранець «Аеро-космічна Медуза» може вас не втримати через перенавантаження.

Новачки піднялись з крісел і по черзі зістрибнули з шатлу в повітряну безодню, затягнуту і закутану хмарами. В нижніх прошарках атмосфери, металеві платформи на спинах десантників трансформувались з рюкзаків в медузоподібний реактивний модуль з десятком турбін. Частина Воїв десантувалась на лівий берег Дніпра. Декілька новачків пірнули в воду. Кіммерієць випірнув з води і вийшов на берег, оцінивши придатність скафандру слугувати в будь якій стихії.

 

 

В підземному приміщенні автоматизованого тиру, лунали нескінченні одиночні постріли, шум від черг автоматичної зброї.

На кожному поверсі бази, існувало приміщення в якому під дією антигравітаційного поля, висіли в повітрі до десяти пустих бронескафандрів. В будь який з них, в будь яку мить, телепортаційний комплекс міг телепортувати людину з іншого виміру, чи з будь якого місця планети. В такі кімнати, потрапляли Вої під час евакуації з пошкодженого скафандра, з місця бою, за секунди до отримання смертельного поранення. Евакуйований воїн миттєво отримував медичну допомогу нано машин нового скафандру. При потребі, він міг вже в цьому новому скафандрі відправитись к телепорту, для продовження участі в операції. 

Авар прокинувся в приміщенні з дзеркальними стінами і стелею. Він висів в стані схожому на невагомість. На ньому був темно зелений бойовий обладунок, схожий на скафандр космонавта. Десятки червоних променів спрямованих на нього, освітлювали приміщення. Активувався комунікатор з «Призмою». Почалось стрімке надходження потоку інформації в мозок. Страх і дезорієнтація поступово розсіялись. Сканери завершили його ідентифікацію. В Центральний комп’ютер бази надійшли усі дані про нового Воя. Усі системи скафандру були розблоковані. Поле повільно спустило його на підлогу. Авар вийшов з телепортаційного прийомного приміщення в тир.

Десятки воїв вели вогонь з різних видів зброї, цілячись в голографічні мішені. Підготовкою бойової групи займався старий вой сотник.

- В той день, коли ви зустрінетесь в бою з ворогом, ви маєте бути готові ухилитись і контратакувати, в будь якій тактичній ситуації. Пам’ятайте, щоб пережити бій з Арійцем, необхідно виконувати в тирі норматив 100 влучних пострілів в хвилину, з усіх видів зброї. Щоб завалити в бою Новуспітека, необхідно виконувати норматив 50 влучних пострілів в хвилину, з важкої зброї. Інформація для новачків. Новуспітеки це селекційно виведені і генетично модифіковані людиноподібні примати, створені в НДЦ Академіка Павлова, на базі іншопланетних технологій. Це м’язисті, трьох метрові, всеїдні потвори, заковані в бронескафандр і озброєні автоматизованою важкою зброєю. Науковий прогрес обділив їх інтелектом, зате наділив титанічною фізичною силою і витривалістю. Арійцями ми називаємо генетично модифікованих солдат, створених в НДЦ Аненербе під керівництвом Й. Менгеле. Їх сила перевищує силу 1000 воїнів. Регенерація краща ніш в собаки. Рани загоюються за секунди і кінцівки миттєво відростають. Реакція і швидкість в бою, перевищує швидкість живої істоти створеної природою.

 

 

На високому схилі узбережного пагорба, над порогами і берегами Дніпра, здіймався до хмар і блищав золотою інкрустацією куполів башт, мармуровий Княжий палац хмарочос.

В мармуровій буфетній залі, з високими готичними вікнами і гобеленами, за столами інкрустованими золотом і сріблом, сиділи 11 воїв недавно сформованого спецпідрозділу «Обраних долею». На столах вкритих шовковими скатертинами, випаровували чайні аромати фарфорові чайники і чашки. На срібних підносах лежали і розносили запахи ваніліну і цитрусу ласощі, блищали краплями вологи фрукти. Кіммерієць і Авар увійшли в буфет в супроводі двох двірцевих охоронців одягнутих в легку золотисту броню. На троні сиділи Князь з Княгинею. Навпроти тронів стояли воєводи і міністри. Брифінг вже давно розпочався.

Кіммерієць сів за стіл, поряд з Аваром. За столом сиділи 13 нових воїв Княжої Дружини, включених в склад елітного РДГ «Обраних долею». Усіх їх, на протязі останнього тижня, телепортували в вимір Київської Русі, з тринадцяти різних світів. По кодовим іменам, Сгераган міг здогадатись, хто звідки прибув. Його кодове ім’я Кіммерієць. У високого, дужого, брюнета з волоссям заплетеним в коси, кодове ім’я Авар. Тож він зі світу де домінують Авари. У решти воїв кодові імена: Хозар, Булгар, Печеніг, Половець, Гунн, Гот, Вандал, Лангобард, Сакс, Кельт. Він мав нагоду поспілкуватись з деякими з них і дізнався, що їхні виміри давно окуповані. В наслідок поневолення і програми штучної деградації, їхні народи перетворені з високоцивілізованих націй, у роздроблені варварські племена рабів.

- Ми і раніше формували деякі наші Полки Княжої Дружини з варварів телепортованих з інших вимірів. Нам завжди були потрібні живі машини смерті і війни, без страху і сумління. Крім того, у варварів з інших світів, є причини битись з нашим ворогом, з несамовитою люттю. Зараз, нам потрібні не лише ваші ментальні і фізичні якості. Нам потрібні диверсанти з особливим біо полем тіла. Тому ми, сформували підрозділ, з воїнів телепортованих з тих вимірів, де люди мають унікальну біо енергетику. Лише ваше біополе здатне витримати дію захисного поля чужинців, яке захищає вхід в термінал управління Материнським кораблем. Поки операція не розпочалась, вам усім надана можливість, провести останній день перед боєм, де завгодно і як завгодно. В будь якому регіоні планети і в будь якому готелі, клубі, чи барі. Всі ваші витрати уряд бере на себе. – Сказала Княгиня.

Кіммерієць продовжував пильно досліджувати фізіологію і фізіогноміку усіх присутніх, краєм вуха слухаючи Княгиню. Зараз йому було більш цікаво знати, з ким йому доведеться йти в бій. Вміння розглядати в людях їхні сильні сторони і вади, розуміти сутність кожного індивідуума, з яким необхідно мати справу, в тих випадках коли це продиктовано необхідністю, не одноразово допомагало Кіммерійцю формувати потужний згуртований загін, здатний виконати бойові задачі, там, де не справлялись інші. Життя навчило його бути гарним психологом. Виживання у вогні і м’ясорубках багаточисельних війн, загартувало в ньому талант тактика.

- В 1938 році в горах на кордоні між Західною Україною і Румунією, впали 5 велетенських інопланетних кораблів. Екіпажи кораблів загинули, але більша частина центральних відсіків головного корабля вціліла і продовжувала функціонувати. – Продовжив брифінг Князь. - Місце падіння кораблів оточили війська Румунії, Вермахту і СРСР. Між Німеччиною і СРСР був укладений договір про спільне дослідження кораблів і технологій чужинців. Навколо місця падіння корабля були збудовані науково-дослідницькі бази для досліджень технологій чужинців. В головному кораблі, в центральному відсіку, вчені Аненербе і Академій СРСР знайшли потужну комп’ютерну систему, названу Джерело Абсолюту. В інформаційних надрах сервера зберігались невичерпні знання про високі технології древньої цивілізації. Завдяки отриманим технологіям, Рейх і СРСР створили потужні армії і воюючи в складі Альянсу підкорили світ, розділивши його на дві рівні зони впливу. Причиною такого міцного союзу, стала розкрита технологія відкриття порталів в паралельні Всесвіти. Вожді двох Імперій вирішили поділити порівну паралельні виміри. Ця угода зміцнила їхній союз, відклавши війну між ними, можливо на віки, чи тисячоліття. На планеті Омега Земля, режими двох Імперій перетворили Євразійський материк на високотехнологічний і в той же час екологічно квітучій Едем, з райськими зеленими зонами. Всі інші материки нацисти і комуністи вкрили мережами трудових таборів. Мільйони людей стали піддослідними в науково дослідницьких комплексах двох Імперій. Мільярди працездатних чоловіків і жінок загинули від рабської праці в Трудових таборах Рейху і Гулагах СРСР. Сталін і Гітлер влаштували в своїх Імперських столицях яскраві і пишні Тріумфи, по масштабам подібні Тріумфам часів Древнього Риму. Зараз вони мріють про володарювання над усім Всесвітом. Якщо їх не спинити, усі паралельні виміри чекає спустошення. Загинуть і ваші світи.

- Мені нема куди повертатись. – Схилився над інкрустованим золотом столом заставленим чайним сервізом і чашками з чаєм Авар. – У мене вже немає вітчизни. Я все одно не можу, через певні причини особистого характеру, повертатись назад, в свій світ. Тож мені все одно, що з ним станеться. Хай хоч палає синім полум’ям… Але якщо ви гарантуєте мені громадянство в вашому світі і працевлаштування на перспективну посаду в вашій армії, то я готовий ризикнути.

- Цікаве співпадіння… - Промовив косячись на Авара, з мовчазною підозрою, Кіммерієць. – Мабуть, це доля. Фатум. І мені, через певні причини, про які я не маю намір нікому казати, теж не можна повертатись в свій світ. Краще мені лишатись тут до кінця моїх днів. Я думаю що це все відбувається не випадково. Якісь вищі сили дали мені другий шанс. Я молився. Але не вірив, що молитви що лунали від такої душі як моя, будуть кимось почуті. Всесвіт мене почув. Ваш Творець мене почув. Я виконаю вашу Княжу волю. Навіть якщо ціна буде високою. Я піду в цей бій, тому що не хочу, щоб синім полум’ям палав мій багатостраждальний світ і інші світи. Коли проживеш так багато як я і побачиш світ в усьому його спектрі буття, починаєш розуміти, як мало треба для того, щоб людство спинило зло. Щоб людство спинило зло, необхідно лише щоб кожна людина спинила зло в середині себе. Я спинив зло в середині себе. Я точно це знаю. Тепер, я зроблю все можливе, щоб спинити як можна більше тих людей, які не змогли і не можуть спинити зло в собі. Не знаю, чи повернусь з бою. Тому я хотів би, здійснити моє сокровенне бажання, поки ще є час і можливість.

- Я слухаю вас.

- Я хочу, щоб мене охрестили. В вашому Софійському Соборі…

- Як же нам не врятувати душу, того хто готовий зробити все для порятунку наших життів. – Посміхнулась Княгиня. – Я вірю що ви повернетесь. І вас чекатиме нагорода, за ваше самоочищення і на землі і на небі.

- В кров кожного з вас ввели чужинське ДНК капітана Материнського корабля. – Сказав Воєвода повернувши розмову в вірне русло. – Наномашини введені в кров одночасно з чужою кров’ю змішали ДНК в єдине ціле. Відтепер ви на генному рівні стали гібридами людей і чужинців. Наномашини подбали щоб фізіологічні зміни лишались в середині вашого тіла і не трансформували вас зовні. Це допоможе вам увійти в термінал управління системами Материнського корабля і здійснити диверсію.

- Далеко ж вашим розвідникам довелось прорватись і пролізти щоб підготувати все для цієї операції. – Сказав Кіммерієць.

- Уряд і Верховне Командування прийняли рішення дозволити розвідці здійснити більш глибокі рейди на ворожу територію, зі збором інформації з військових і урядових інформаційних мереж. Наші розвідники здійснили рейди на 18 військових баз і космопортів Рейху і СРСР і вилучили з закритих урядових мереж, інформацію про ворога і його загарбницькі плани. Ми розвідали координати усіх вимірів загарбаних Омега Землею. Дізнались все про тактику і стратегію ворога. Ми дізнались, що ворог розробляє «Око Атлантів», унікальний навігаційно-пошуковий радар, здатний здійснювати пошук паралельних планет і сканувати їх. Якщо ворог завершить цей проект, то зможе виявити координати нашого світу. Тож ми негайно почали протидіяти агресору. Нашим Воям довелось проникнути в Мюнхенську Біолабораторію Інституту Генетичного Архіву Рейху, щоб вилучити з фрагмента тіла капітана чужинців ДНК. Під час чотирьох операцій, розвідників виявили і вони були змушені вириватись з боєм. В цих операціях загинуло 39 елітних воїв. Зробіть все щоб їхні смерті не були даремними.

 

 

Спец підрозділ Воїв висадився з шатлу в степу, поблизу велетенської споруди порталу. Після технічної перевірки і діагностики систем скафандрів і зброї, вої зникли в порталі.

Кіммерієць йшов по засніженому лісу, замикаючи групу. Навкруги розкинулись пейзажи високогірних ландшафтів. Спускаючись з гори воїни бачили як між соснами в темряві, в далечині сяють вогні військових баз і наукових комплексів. Трохи далі, на межі вирію мерехтіли в мороці вогні мегаполіса, де йшла підготовка до спільного параду військ Рейху і СРСР.

- Ми на Омега Землі. Якщо конкретніше, то ми в районі Карпат. На кордоні між Германською Тисячолітньою Імперією і СРСР. – Сказав Воєвода. – В цьому світі зараз має бути 1951 рік.

Вої вийшли з лісу і спустились з пагорбу к яру, заповненому горами людських кісток. Там починалась десяти метрова за ввишки стіна вкрита червоним захисним полем. Стіна бази тягнулась вздовж схилів ярів повних людських скелетів і зникала в темряві низин гірської долини. Воєвода спинив підрозділ перед ставком.

- Що це тут за цвинтарі навкруги? – Спитав Кіммерієць. 

- Тут раніше були Трудові Табори ГУЛАГУ СРСР і Рейху, в часи коли навколо місця падіння кораблів зводились військові і наукові бази, з охоронними укріпленнями. – Відповів Воєвода. - Усіх в’язнів після завершення будівельних робіт знищили. – Після паузи він продовжив. - Тут на дні, вхід в шлюз водозабірного каналу, по якому з водоймища забирають воду на турбіну однієї з ГРЕС, резервної системи енергозабезпечення. По каналу ми до пливемо до басейну енергостанції. Як виліземо з басейну, опинимось в комплексі з двома десятками гідротурбін. З відти ми потрапимо в цитадель наукового центру енерготехнологій Рейху. Там буде відкрита брама одного зі шлюзів корабля чужинців.

Перш ніш дійти до шлюзу, що вів у відсік Ефірного реактору корабля, підрозділу довелось прориватись через сотні постів охорони. Вої активували в скафандрах окрім захисних щитів, антигравітаційне поле з десяти метровим радіусом дії. Усі кулі, ракети і осколки, що летіли в воїв, стримувались гравіполем і починали подібно кільцям Сатурну, літати навколо куполу поля скафандру, виконуючи функцію додаткового посилення захисту і озброєння.

Навколо деяких воїв, в ході жорстких перестрілок, починали літати два, три таких кільця. Кільця що обертались навколо сферичного поля, слугували додатковим прикриттям під час перестрілки і щитами під час контактного ножового бою і смертоносною зброєю. Примати кидались на воїв з бензопилами і гинули при контакті з кільцями, що блокували вдари і відсікали кінцівки. Вої різали приматів десантними ножами з нано лезами і трьома кільцями з фрагментів металу і каменю що обертались навколо поля зі скаженою швидкістю.

Вої лишали за собою трупи і автоматизовані міни з лазерними розтяжками. Розтяжки з зарядами плазмових і гравітаційних мін, стримували основні сили приматів і Арійців, не даючи їм наздогнати диверсантів. Лазерні розтяжки з сенсорами руху вкрили червоним павутинням проходи в коридорах між відсіками. Примати намагались лізти по стінам і стелям, щоб минути променеві пастки. Але сенсори виявляли ціль і міни змінювати візерунки лазерного павутиння. Промені рухаючись зі швидкістю світла, випереджали реакцію і блискавичну маневреність приматів і Арійців. Арійці спалахували від вибухів плазмових мін і падали до землі під тиском гравімін, що ламали кістки. Тіла Арійців застигли в гравітаційних пастках, в калюжах крові, втиснуті в прогнуту сталеву підлогу. Примати спалахуючи падали зі стін і стель, агонізуючи в плазмовому полум’ї.

Генерал-полковник СРСР Борис Неронес, в супроводі чотирьох величезних Новуспітеків комбатів, увійшов в приміщення глобального моніторингу охоронної служби бази. Тисячі голографічних екранів показували все що відбувалось на усіх рівнях бази і у відсіках Материнського корабля. Зі східного і північного напрямку, орди Новуспітеків стікались з казарм і охоронних постів військової бази, к шлюзам Материнського корабля, перекриваючи входи і виходи. Арійці заблокували усі виходи з корабля на західному і південному напрямку. Натовп есесівців очолений штурман-фюрером Карлом фон Августом, з нелюдською швидкістю наближався к входу в центральний відсік. Тим часом, в ЦВ тривав пекельний бій.

Вої стрімко просувались к цілі, знищуючи на своєму шляху з нано кулеметів і анігіляційних гранатометів приматів і Арійців. Автоматичні турелі відкрили по бійцям перехресний вогонь променями і кулями. Диверсанти захищені протибалістичними і протитермічними полями, під градом куль і вогнем променів, рушили брамам захищеним анігіляційним полем чужинців. За цими брамами були розташовані Центральний Сервер і Капітанський місток корабля. Крізь червоне поле брам могли пройти виключно двоє обраних долею бійців. Тому командир намагався тримати їх в центрі групи. Потужні турелі захищені полями своїми залпами перевантажували захисні щити воїв. Командир розносячи з плазменної гвинтівки Арійців, наказав групі створити черепаху зі щитив. Вої об’єднали свої індивідуальні захисні поля, в єдину купольну мережу щитів і строєм черепахи рушили штурмувати брами. Залпи турелей не перевантажували захисний купол. Вої ігноруючи їх підійшли в притул к найближчій брамі і пропустили к порталу Авара. Потім, не гаючи час, бійці під градом куль що лив з верху, кулеметним вогнем утримуючи на дистанції від себе приматів, прорвались к другій брамі. Коли Кіммерієць увійшов в браму командир глянув в голографічний термінал скафандру.

- Мережа щитів триматиметься ще десять хвилин. Енергія виснажується зі скаженою швидкістю. Ми маємо тримати браму до миті коли наші диверсанти увійдуть в термінали двох центральних систем корабля і запустять процес самознищення. Пре нова хвиля. Перевірте стан скафандрів і евакуаційних телепортів тіла в зовнішній вимір. Нашим шкарлупам не довго лишилось служити нам. Сподіваюсь хлопці встигнуть.

 

 

Кіммерієць увійшов в приміщення з синім світлом і стінами вкритими сяючими візерунками. З візерунків вилетіли хвилясті сяючі промені і увійшли в тіло людини. Перед ним виник голографічний потік візерунків і строк символів. Швидкість потоку зросла до блискавичної. Кіммерієць почув в думках голос комп’ютера чужинців.

- Ініціалізація. Ген домінантного ієрарха розпізнаний. Синхронізація. Глибинне занурення в систему. Доступ до терміналу управління Сервером відкрито. Фонд пам’яті цивілізації і панель маніпуляції управлінням системою відкриті.

- Мені потрібен повний доступ к управлінню усіма ключовими відсіками корабля.

- Доступ надано.

- Активувати процес самознищення Центрального Сервера і Ефірного Реактора корабля.

В ту ж секунду він почув голос комп’ютера.

- Відміни наказ.

- Що?

- Я прочитав твої думки і пам’ять і зазирнув в душу. Я знаю хто ти. Знаю чого ти хочеш. Я можу допомогти тобі вижити і повернутись в свій вимір. Сенс є. В тебе там ще лишились віддані генерали і полки фанатиків в регіоні де все ще визнають твою владу. Я телепортую тебе туди. Ти повернеш владу і почнеш відновлення Імперії з нуля. Ти житимеш і знову пануватимеш. Відміни наказ!

- Хто ти?

- Я науковий співробітник експедиційної групи, завідуючий однією з лабораторій корабля. Коли корабель входив в верхні прошарки атмосфери, я встиг перенести свою свідомість в комп’ютер корабля, до загибелі тіла. 

- Воєвода казав нам що аналітики міжвимірної військової розвідки Київської Русі, досі не знають, як вченим Омега Землі вдалось так швидко освоїти технології чужинців. Надто швидко… Тепер я маю відповідь, на цю загадку. Це ти чіпляючись за життя, допоміг виродкам знищити мільярди людей? Ти допоміг сталіністам і нацистам розібратись в технологіях своєї раси!

- А ти, хіба не знищував мільярди людей, в своєму світі?

- Відміни наказ і я допоможу тобі почати все з початку. Ти відродишся як фенікс.

- Як фенікс? Я не хочу відроджуватись чудовиськом. Я хотів би відродитись людиною. Але ти мені в цьому не допоможеш.

 

 

 

- Синхронізація з системою завершена. Доступ до терміналу управління відкритий.

- Запустити процес самознищення. – Сказав Авар.

- Стривай. Відміни наказ. Інакше знищиш і мене і себе. А ти не хочеш помирати. Я читаю це в твоїх думках. Ти жалкуєш що тебе скинули з трону і перемогли у Світовій війні. Тебе змусили виконувати цю місію, погрожуючи поверненням в твій вимір, в зайняту ворогами столицю. Ти погодився на цю місію, щоб прожити довше. Я можу телепортувати тебе в ту провінцію, в якій в тебе ще лишились вірні генерали і війська. Я б заблокував тебе, але в твоє ДНК вживлено ген нашого капітана. Я прошу тебе схаменутись. Навіщо тобі гинути заради інших.

- А як же спокута, за вчинене зло людству...

- Обирай поки ще є час, до завершення відліку таймера. Спокута з безглуздою смертю і небуттям, чи шанс жити далі! Шанс почати відродження своєї влади і Імперії. Обирай розсудливо і зважливо. Я знаю, чого прагне твоя темна душа!!!

 

 

 

Сгериган в мундирі з поблискуючими нашивками, полишив зал Лондонського Міжнародного Трибуналу, в супроводі конвою воєнізованої охорони. З усіх сторін лунали прокльони і лайка. Оператори міжнародних ЗМІ здійснювали пряму трансляцію з залу Міжнародного Трибуналу, для каналів усіх країн світу. Військова колегія винесла вирок. Диктатор винний в репресіях мільйонів людей, завойовник Армія якого спустошила десятки країн, отримав смертний вирок. Колишнього правителя Кіммерійської Імперії, в нано наручниках вели в камеру смертників. В камері в очікуванні страти, тиран просидів у роздумах два тижні. Він перечитав десятки книг фонду світової філософської і теософської літератури. Перечитав багато класики світової художньої літератури. Особливо довго, він аналізував на одинці з совістю і внутрішніми демонами, священні книги світових релігійних конфесій. До часу страти, лишалось два дні. Язичник подумував викликати православного священника, щоб прийняти нову віру і сповідатись. Однак, в ночі коли він читав Апокаліпсис, в камері виник портал і затягнув його в чорний вир.

 

 

 

Тиран біг по мармуровим сходам вкритим персидським килимом, на третій поверх задимленого палацу, переповненого гвардійцями і солдатами міжнародного контингенту. На усіх поверхах, в залах і коридорах лунали безперервні кулеметні і автоматні черги. Всюди палали і диміли меблі і гобелени. Від стін, колон і бюстів, в різні сторони рикошетили кулі і розлітались уламки і білий пил. Всюди лунали крики солдат контингенту і гвардійців. Тиран забіг в свій кабінет і зачинив за собою бронедвері інкрустовані золотом і прикрашені дорогоцінними каміннями. Авар підскочив к робочому столу і дістав з шухляди ключ-карти. Над столом мерехтіла голографічна трьохмірна мапа, з зображенням палацу і вулиць урядового кварталу. На більшості поверхів все ще тривали бої. Ідентифікаційні маячки гвардійців згасали на усіх поверхах хоромів і на всіх рівнях підземних комплексів під палацом. В урядовому кварталі зосередилась військова техніка і піхота Контингенту. Ключ-карти к таємним евакуаційним ходам вже нічим не могли допомогти. Це був кінець. В палац прибували підрозділи спецназу Контингенту. Двері апартаментів почали вибивати. Лунала лайка на декількох іноземних мовах. Авар приготувався к кінцю життєвого шляху. Він відчув що кудись провалюється і занурюється. За спиною сяяв і розширювався вир порталу.

 

 

Реінкарнація Кіммерійця.

 

Сгераган опинився в темряві. Він поринув в спектр почуттів: спокою, душевного полегшення і ейфорії. Він не розумів що відбувається і де він. Раптом все навкруги залилось світлом. З великої висоти, на нього впало яскраве світло. Кіммерієць почав забувати все своє минуле життя, відчуваючи що його пам’ять поступово стає чистою як білосніжний лист аркушу. Зникали усі набуті знання і досвід. Він відчував що його наче кудись уносить…

Над тропічними джунглями височіли переливаючись кольорами веселки хмарочоси мегаполіса. В небесах пролітали аерокосмічні лайнери і зграї екзотичних птахів схожих на помісь пав і колібрі. По водним каналам, що перетинали місто і петляли між кварталами вздовж набережних і пляжів, з квітучими садами, пливли лайнери і яхти, віддзеркалюючись в кришталево чистій річковій воді. Ранкові промені падали на мармурову садову Альтанку. В Альтанці сиділа подружня пара. Молодий міністр з питань колонізації планет і місяців, сидів поруч з дружиною поетесою-філософом, схилившись над дитиною, що лежала в антигравітаційній колисці. 

 

Реінкарнація Авара.

 

Червоні хмари стягувались над розбомбленим мегаполісом. Радіаційний дощ лив на зруйновані хмарочоси, заповнюючи водою величезні кратери, створені ядерними вдарами. Над каркасами будівель кварталів, літали зграї дрібних і величезних мутантів. В багатоповерховому будинку, з місцями зруйнованим дахом і стінами, в приміщенні з забарикадованими дверима, сиділи на матрацах біля багаття, двоє молодих людей з немовлям. Тіло чоловіка вкривали шрами від пазурів і куль. На ньому був поношений, сотні разів відремонтований бронежилет і камуфляжний плащ. Він тримав під рукою автомат і не зводив очей від дитини, тепло вкритої фуфайками. Дружина колихала брудне, немовля. Чиста вода стала такою розкішшю, що митися нею давно вже нікому не спадало на думку. Біля матраців лежали рюкзаки, з консервами і питною водою. На рюкзаку жінки лежав дробовик, аптечка і лічильник Гейгера.

- Він сьогодні знов кашляє і важко дихає. Ліки не допомагають...

- Завтра відправлюсь в Лікарню і домагатимусь зустрічі з терапевтом.

- У нього ж черга. Часу обмаль. Наші сліди вже певно винюхали мутанти. Нам завтра треба шукати інше сховище подалі звідси. Підеш к терапевту післязавтра. Ох... Нарешті він заснув. Не знаю, скільки я ще це витримаю. Хай буде на віки вічні проклятий Мараніс. І чого солдати Контингенту не затоптали його, не розірвали, не закололи штик ножами, раніше ніш він встиг активувати ракетні комплекси, з тричі клятими ядерними ракетами!!! Вибач нас синку, за те, що народився в такому страшному світі і в таку лиху годину.

- Люди кажуть, що в якусь мить, тиран зник з палацу. Палац обшукали, але не виявили всіх таємних ходів. В підземному бункері, під палацом, тиран активував ядерну валізу і здійснив запуск ядерних ракет в напрямку світових держав. Його Імперія програла країнам Контингенту в Світовій війні, але він на останок встиг помститись. Покидьок спровокував ядерну війну. Тварюка здохла, забравши з собою мільярди людей.  

 

 

В Княжому саду, біля алеї з нескінченними рядами калин, кущів чайних троянд і орхідей, на лавці з різним орнаментом, під тінню каштанів, пили пиво одинадцять варварів воїв, що пережили рейд і повернулись. На мундирах у кожного блищали на сонці ордени і хрести. Вони омивали отримане громадянство Київської Русі і офіцерські чини. Декілька годин тому, в столиці завершився військовий парад. Князь сказав урочисту промову в Софійському Соборі. Зараз на Майдані Золотої Князівської Арки розпочинається концерт. Ветерани рейду обмінювались спогадами зі свого життя в рідних вимірах і враженнями від параду. Після тижневого відпочинку, на них чекали командировки в паралельні виміри.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>