Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Що вам сказати?! Чую досвідчену руку. Як, на мене - то десь посередині текст трохи затягнутий, бо слабне інтрига. Загалом, хороше оповідання. Але не для цього конкурсу - до варварів відношення не має, та й чи фантатиска - під питанням.

 2. та й чи фантатиска - під питанням.

  Чому ж? Якраз фантскладова є. От тільки сюжет - виключно прямий, а щоб оповідання стало виграшним, треба "змійкою", "зигзагом", і чим закрученішим, тим краще.wink

  А рука таки досвідчена.

  Успіху на конкурсі!

 3. 2014-10-12 в 17:31:27 | Альтаїрченко

  Знаєте, мені сподобалось. Написано жваво, толково. Цікаво.

  Сюжет: ФСБ 40 років переслідує людину, але нічого у гадів не вийде.

  Постало питання щодо рецепту "Полярної ночі": 1) ром темний чи білий? 2) Шампанське яке - брют чи солодке? Обов'язково спробую...

 4. Бармен-психолог? хоч і не добровільний smile

  З самого початку підкуплює тон розповіді. Легко, ненав*язливо. Автор не давить читача нагромадженням фактів, описів, характеристик, непотрібних деталей, а ніби пропонує йому неквапливо прогулятися. І це діє. Моя свідомість ніде не спіткнулася, не перечепилася. На душі приємно, тепло. Мабуть через те, що духи все ж не піймали героя. Дуже боялася, що коли він сяде в таксі, то воно поїде по прямій і з героєм, до якого прикипів душею за три хвилини читання, станеться щось неприємне. Дякую автору, що зберіг героя.

 5. + все дуже добре; порадували місця: "Тут написано — восьмого! А сьогодні яке? — Третє, — незворушно відповів я." і про Еблі))

  - діалоги; закінчення, рецепт зовсім зайвий, краще було закінчити на тому, що бармен не ходить по прямій))

  сам працював барменом все літо, там можна багато наслухатись))

 6. Дуже рада вас бачити у фіналі!

 7. Образ бармена у популярній культурі достатньо розповсюджений і при цьому не дуже багатогранний, щоб треба було стільки разів показувати, як йому все одно і що його діло "наливати й витирати".

  Коли згадують духів, мені перед очима постає якесь давнє зло. Точно давніше за традицію видавати паспорти за полярним колом. Звісно, у оповіданні зазначено, що ця хитрість - лише одна складова у цілому комплексі засобів, але все одно.

 8. Написано круто.

  Розділові знаки, щоправда, розставлені випадковим чином. Ніби весь текст писався без них, як в староруській традиції, а потім їх висипали на текст з мішечка. Де що впало, там і лишилось.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)